rusovov, v tých časoch sme mali v NHL 40 hráčov, teraz ich tam máme 5.
rusovov, v tých časoch sme mali v NHL 40 hráčov, teraz ich tam máme 5.
všetci z občianskeho tribunálu tu na diskusii nariekajú. :D :D :D
vôbec ani len netušíš čo je UOO za úrad. :D :D :D tiež si verilo v prevrat a nakoniec to bol len pracovný názov...
Transakčná daň je fiasko, naviac znížila výber DPH... skvelé výsledky. Už aj Fico hovorí, že to robili 3 krát zle.. ale škody už sú... robo, ty a fantozzi ste zodpovední a tých 79 stláčačov gombíka ktorých ovládaš.
smerácke heslo "Vyhraj voľby a môžeš všetko" meníme na "Vyhraj voľby a môžeš takmer všetko". Aspoň trošku zákonnosti a spravodlivosti.. ale stále málo.
Takže protesty proti vláde, ktorá porušuje zákony a ústavu, boli oprávnené.
ako by povedal kalinák, chránia svoju rodinu. :D
toto plačkanie dezolátov je blahodárne na dušu Slováka.
v občianskom tribunále ste akýsi nervózni. :D
Ešte zostáva novela trestného zákonník a s prílepkom.
presne tak, z úradu vlády dosiahneš všade.
Aspoň, že máme ešte US.. posledná páka na smerácku mafiu.
ide o dezolátne vyčíňanie, tí prelomili veto prezidenta v priebehu pár hodín. :D :D :D
konečne niečo pozitívne pre občana...
a ak má niekto iný názor tak je automaticky nepriateľ. :D
ale je zákonné... to by ste vy harabiňáci mali vedieť. :D
však ťaháme Europu dole vodou.. máme najslabšiu ekonomiku v EU aj v rámci OECD (tam sme na 36 mieste z 36 krajín)...
česi aj poliaci majú lepšie ratingy.
Odporúčame