Treba pozerať čo kto robí a aké sú výsledky.. preto nám začínajú agentúry znižovať rating.. tu sa občan a firmy cicajú ako cecek a výsledky žiadne, deficit rovnaký a popritom vycecané miliardy, ktoré niekde nie je poznať... nie je problém len to, že ekonomika nestúpa ale že štát vyberá viac a viac a nie je to nikde poznať.. kde sa strácajú tie miliardy? kalinák vysmiaty hovorí, že keď porušuje zákon o verejnom obstarávaní verejne vlastne ho neporušuje a vôbec nevadí, že stovky miliónov sa strácajú a nikto nevie kam... dokedy to takto chceme držať? dôchodcom stačí guľáš s kľúčenkou a oplzlý vtip, ale my čo ich živíme o guľáš nestojíme.

