to bolo pred pučom či po puči gruznskom?
to bolo pred pučom či po puči gruznskom?
Opozícia môže ficovoličovi ponúknuť aj modré z neba.. a aj tak to hodia ficovi, lebo to založené na viere nie na raciu.
Tak, smeráci prišli na to, že ich volič je totálne vymletý, že im už môžu hovoriť aj fantazy rozprávky a oni im za to zatlieskajú a dajú hlas... Za zlé verejné financie môže šimekčova mamka (Gašpar), keď porušuje zákon verejne nie je to porušovanie zákona (kalinák), kalinákovi za zlodejiny na prešovskej nemocnici treba dať uznanie (fico)...
to svedčí o jeho voličoch.
Fico vie čo robí... martu šimečkovú vytiahol aby prekryl kauzy a neschopnosť smerákov, vlády a svojich blízkych... ovce žerú seno, fico im dáva ešte aj hnoj.
Netáraj. Keby bol súdený Šimečka tak by si o tom denne 4x robil tlačovku s grafmi. Svojich si robert ochráni, veď je to člen mafie a mafia drží spolu.
Tak to uz sme v praveku kedze fico a tato konzervativna vlada robi to iste.
Tak uz zistil ze nie sme kukurice? Ci nad 65 to je jedno?
Na armadu nejde 5 % a na dochodky uz chyba 3 mld rocne. Robo ale povedal ze sa mame dobre tak neviem co stale riesite tie dochodky, vsak obchody su plne....
V EU uz nemame na koho ukazat co sa ma horsie ako my... jednoducho najhlupejsi narod v EU a tak to tu aj vyzera. Politik porusuje zakon, hovori to verejne a premier povie ze mu za to mame byt vdacni. Oni tie svoje hlupe ovce nejako hypnotizuju alebo ich posypuju chemtreils aby boli hluche a slepe. :) vtipne je aj to, ako tie ovce nariekali ako sa maju xle, ale vocca robo im povedal ze sa maju dobre lebo vela aut pred obchodmi, tak ovce bekaju ako je dobre.
A coze take sa ma stat ze sa mame vratit do praveku?
Je vidiet ze gulas s klucenkou a oplzlym vtipom na 1. Maja opat zabral.
Mozes zmenit co chces. Vas problem je, ze cakate kym to urobi niekto iny.
fico je handrou všetkých mecenášov. :D
Ďalší čo môže za všetko čo smeráci dodrbali. :D
radičová, kiska, čaputová,soros, matovič heger odor, EU, Brusel, šimečkova mama.. kto bude ďalší, stávkové by mohli vypísať kurzy. :D
kalinák - kradnúť, kradnúť a kradnúť.. a popritom kradnúť.
kalinák povedal, že porušuje zákon ale keď to verejne povie, tak to je v poriadku. Keď sa priznal, tak mu dáme o 2 roky nižší trest. :D
tak to je dobre. tých vraždených režimov už bolo dosť.
to je o tom, že kvalita išla hore aj v európskych súťažiach (teda okrem SK)...
Odporúčame