Sova povedala vrabcovi, že má veľkú hlavu a
fašista Fico (hnedý aj podla Pellegriniho) zasa hovorí o "fašistických opatreniach vlády"
Sova povedala vrabcovi, že má veľkú hlavu a
fašista Fico (hnedý aj podla Pellegriniho) zasa hovorí o "fašistických opatreniach vlády"
Nuž dovoľujem. Tak ako napr. Blaha nazýva ľudí liberálneho zmýšlania "liberálne prasce", ako mnohí tuná ich nazývajú "libtardi", tak ja odvodzujem od schopnosti kritického myslenia a schopnosti neuverit antivaxerským sprostostiam aj mieru inteligencie.
Štandardná úroveň výmeny politických názorov na Slovensku. A keď niekto do mňa kameňom, ja do neho rovnakým. To len dezoláti si myslia, že majú nejaké výsadné právo na agresivitu. Prd makový. Aký požičaj, taký vráť.
Ty si nezaslúžiš slovenčinu, máš tam 2 hrubé gramatické chyby.
Zisti si, akým začiatočným písmenom sa píšu prídavné mená odvodené od vlastného podstatného mena ak pravda nie sú začiatkom nejakého názvu, napr. "slovenské správy"?
A slovo magor je vzor chlap, chlap-chlapi, magor-magori, hlavne ty by si to mal vedieť.
Z hrobu sa da poznat, na co neboztik zomrel? Blbe!
Ako si naratal tych 80%? To sa nehanbis robit zo seba verejne takeho vola?
"Z neočkovaných odmietali prvú dávku v najbližších týždňoch predovšetkým voliči strany Republika (87,7 percenta), tesne za ňou nasleduje strana Smer (85,5 percenta) a Kotleba – ĽSNS (79,9 percenta)."
Tusim su Smeraci najnovsie o nieco sprostejsi nez aj tie Kotlety
Hento Churchill nikdy nepovedal.
Je to HOAX, ktory o nom rozsiril Goebels.
Zasa prekrúcas a klameš až ako to dezolát zvyknú robiť.
To chces dokazy, ze tu 12 rokov vladol SMER, ktoreho je stale predsedom???
Stav Slovenska zodpoveda kvalite tej jeho vlady, na 1.5 rok novej vlady , este v case pandemie sa nemoze vyhovarat
Co, kedy a ako sa nerespektocvalo u Gasparovica????
W. A. Mozart - nic?
Dalsi: Haydn, Strauss II, Falco, Niki Lauda, Schwartzenegger
Kam zmizli? Ked nieco neexistovalo, pretoze sa na to nenasli peniaze, kedze chybali v rozpocte, tak to ani nemzmizlo.
Ale mozes sa pytat, kam zmizli peniaze na tie neexistujuce ventilacie, ktore mohli byt, keby tie peniaze nezmizli. Nuz odpoved je, ze vselikam.
Na Paskovu vilu v kosickom parku, na Ficovo najomne v Bonaparte, na Kajetanove zlate tehlicky, na Kocnerove Bentley, na Lucanskeho haciendu a apartman na Floride, na Bodorov penzion...
Prezidenti (dokoca aj ministri) maju zo zakona narok vyuzivat sluzobne vozidla 24/7 aj na sukromne ucely.
Prečo ho nemožno považovať za druha ("blízka osoba" aj v zmysle zákona) ale za "milenca"?
Sucasny stav sposobila opozicia, ktora v snahe osedlat nenavist antivaxerskej spodiny a vyuzit ju pre ziskanie svojej podpory ludi sustavne odradzuje od ockovania, utvrdzuje ich v ich konspiracnych bludoch a farmafirach, spochybnuje opatrenia, ktore su pritom nevyhnutne pre prezitie v pandemii.
Hlásia je každý s inými názormi zasa slniečkár , tak sa nepaprč
Z tych tvojich linkov som nikde nic o 80% ucinnosti cinskej vakciny nevidel a co sa tyka toho Pfizera, to si uplne prekrutil na sposob prace dezinformacych HOAXov.
Ucinnost Pfizera neklesla.
95% bolo ucinnost Pfizera na Alfa variantu, namerana v case ked Delta neexistovala, 66% je ucinnost Pfizera na Deltu, ty to pritom podavas, ako keby si odhalil , ze sa priznali k nejakemu klamstvu. Pekna spinavost co robis.
Odporúčame