Ten príde jedine buď bez oponenta, alebo si zasa cez Rezníka vybaví "oponenta" Pčolinského
Ten príde jedine buď bez oponenta, alebo si zasa cez Rezníka vybaví "oponenta" Pčolinského
áno, Slovensko dnes tak vyzerá LEBO FICO, veď kto už je za jeho stav zodpovednejší ako ten, kto tu bol 12 rokov pri moci.
Takže ešte raz a bez irónie: LEBO FICO
Fico : "cigánske pinďúre", "štát je v prdeli"...
A Matovič si opováži nazvať Fica "bastardom", no ako si to len mohol dovoliť, takto uraziť tvojho idola, veď na "expresvne" a "odsrdca" pomenovania máte monopol iba vy, vy môžte, my nesmieme
Kategória osôb verejne činných zahŕňa všetky osoby, ktoré sa nejakým spôsobom
podieľajú na výkone verejnej moci (politici vrátane regionálnych politikov a kandidátov
vo voľbách, sudcovia ako špecifická kategória, štátni úradníci, predstavitelia ozbrojených
zložiek, iní verejní činitelia a pod.)
1. Novinari nie su verejne osoby
2. S ich novinarskou pracou tenti pripad nijako nesuvisi
3. Toto nevyslo v ziadnych novinach, boli to len sukromne debaty na socialnej sieti
4. Hoci sa s nimi nestotoznujem, ucelom tychto debat nebola snaha ovplyvnovat cerejnost, aby verejne zhanobili nejaku vieru, prejavovali svoje ateisticke nazory na svet a na to, aky podla nich ma viera na ludi dopad, rovnako ako bezne veriaci prejavuju podobne nelichotive nazory na "bezvercov"
5. Dezolati pochopitelne nenavidia dennim SME pre jeho liberalnu orientaciu, snazia sa najst akekolvek zufalstvo, ako by ho len mohli skompromitovat, je to uplne trapne
"nedošlo k spáchaniu trestného činu hanobenia národa, rasy a presvedčenia"
OK, takze ideme po internetovych debatach zbierat podozrenia, ci nedoslo k spáchaniu trestného činu hanobenia národa, rasy a presvedčenia....
Kde kto v debatach nadaval 1000 krat horsie na Romov, čenochov, moslimov bude rovnako GP prenasledovany ako ten, ktoremu sa nepacia totalne slaboduche gycovite texty tejto "spevacky" co navyse spieva uplne otrasne...
Ale OK, do jednej minuty najdem prispevky, kde debatujuci oznacuju cernochov za opice, uvidime, co s tym kto spravi
Nech si svoje vyzvy strci vie kam.
Preco by mala prezidentka zvolavat okruhle stoly aby pomahala opozicii k predcasnym volbam iba zato, ze opozicia je jednou nohou v kriminale a potrebuje co najskor predcasne volby, aby v tom kriminale nebola oboma nohami?
Stary komunisticky povl ako ty to nema sancu pochopit
Zasa len o rozhadzovani prachov na prejedanie pre socky, aby bola volebna podpora.
Na nic lepsie sa tento politik za celu svoju karieru nezmohol. Nic nevybudoval, nic nezefektivnil, insfrastruktura, skolstvo, zdravotnictvo po 12 rokoch jeho cvlady je najlepsim obrazom jeho populizmu, neschopnosti, neodbornosti jeho aj vsetkych neschopnych komunistickych sudruhov, ktorymi sa odjakziva obklopoval.
Stacilo, nech uz Slovensko nikdy viac nepostihne pohroma v podobe Fica a jeho mafie pri moci
Až ty prestaneš znevažovať ľudí liberálneho zmýšľania napríklad tým, že ich nazývaš "liberálnou spodinou".
Prepac, ale odkedy mame povinnost, aby sa nam musela pacit tvorba tejto "spevacky" , ktora spieva priserne ale to nie je nic proti jej textom, ktore zneju absolutne gycovito?
To uz nemame pravo ani len povedat o tejto parodii na "umelkynu" svoj nazor, vyplyvajuci z nasho vkusu iba zato, ze jej stary pise pre Postoj?
Ty si tam bol ako Lorencov StBak a spisoval si znamych, co si tam stretol vo viere, ze az sa to ukludni, tak dostanes tuzexove bony za ktore si kupis prave rifle, ty komunisticky chudacky srac
uz to tvoje vyjadrovanie ukazuje co si za odpad
pozeram ze sa tu v "debate" zliali vsetky hnusne, smradlave zumpy spolocnosti
Zte ZLO.
A prehrate!
To akože v ambulancii prípadne v čakárni sa rozostavia postele a obvodáčka so sestričkou budú ťahať nepretržité 24-hodinovky v starostlivosti o pľúcnych pacientov na čo mimochodom nemá ani atestáciu...
Ľudia , vám by mali zobrať občianske preukazy...
Každého takto zasväcuješ do svojich problémov s nadmerným meteorizmom???
PS: Dúfam že žiješ sám
Z diskusii pod spravou na Twitteri:
Pavel Maršík - "Milosrdná návštěva Prezidentky všech slušných občanů České a Slovenské republiky!"
Martin Vávra - "Větší hnus a humus jsem v životě neviděl. To už ani není dno. Přijímat prezidenty v županu může opravdu jen miloš zeman. Paní prezidentky je mi upřímně líto, že musela něco tak odporného absolvovat."
t jako Tonda, o jako onda - "Řekl mu někdo, že to není Bohdalka?"
guliver0948 - "To musel být pěkně nasraný. Státník, charakter a zdravá navíc pěkná baba. Vše v jednom. Když se potom podívá do zrcadla, zamyslí se (pokud to jde) nad tím jaká on je bezcharakterní svině a zubožená troska, tak se poblije a půjde se zabít."
Lenucha - "Tvl, dprdl, dpč. Já se tak stydím, ten debil je fakt v pyžamu."
On nema 9, on ma 59 , ale u dezolatov je to uroven ako mat 9 u nas normalnych.
Odporúčame