Ty až sa "zaočkuješ" COVIDom, tak budeš mať choré pľúca do smrti, potom si môžeš trieskať hlavu o zárubňu
Ty až sa "zaočkuješ" COVIDom, tak budeš mať choré pľúca do smrti, potom si môžeš trieskať hlavu o zárubňu
Mne ste na jar slubovali, ze nedozijem jesene.
Teba nepustili r. 2011 do Rakuska, Nemecka? Ja som na tej hranici roku 2011 (4. rok v Schengene) nevidel ani nohu nejakeho kontrolora
KGBak nie je originálny.
Podobnu akciu robili ruskí bolševici v rokoch 1985/86, keď sa snažili zdecimovat Západný Berlín, ktorý im ležal v žalúdku celú studenú vojnu - v Afrike verbovali záujemcov o migráciu, dovážali ich Aeroflotom do NDR a vozili na priechody do Západného Berlína, ktoré neboli zo západnej strany nijako strážené. Žiaden úspech tým ale nedosiahli, čo nič nemení na tom, ako zákerná a podlá táto KGB moc z Ruska je.
Používať ľudí zúfalých ľudí ako zbraň môže iba otrokársky neľudský režim !
2 000 000 ludi a z toho 3 milony afgancov a 3miliony kurdov :-)
Keď povieš...
Angela Merkel: "Ja, wir haben das geschafft!"
Iba najvacsi iddiot nechape, ze referendum nemozne zmarit, kym referendum neexistuje.
Konkretne referendum , na to aby ho bolo mozne zmarit musi najskor zacat pravne existovat. A pravne existovat zacina konkretne referendum az v momente , kedy vyjde po vypisani prezidentkou v Zbierke zakonov. Az potom je ho mozne marit!
Odkaz to aj Docentovi SBS.
Porusila by prezidentsky slub, dopostila by sa tym velezrady, keby vypisala referendum, o ktorom je presvedcena, , ze je protiustavne a comu dal US zapravdu , ze je protiustavne.
Za taketo podnecovanie prezidentky ku spachaniu zlocinu vlastizrady by si mal byt aj s Mr. Plexisklom trestne stihany.
1. skladala prezidentsky slub, kde sa zaviazala dodrziavat ustavu, jej pravny nazor oo referende bol, ze je protiustavne, tak to V SULADE S USTAVOU posunulana na US
2. US rozhodol, nie ona.
3. Tusis vobec ty, co znamena pojem zmanrenie referenda alebo len papagajujes bludy pravneho nedouka Fica. Zmarit mozno iba vypisane referendum, take ktore by vypisala a ktore by vyslo v zbierke zakonov. Lenze vy naslopani besni dezolati na cele s vasim plexisklom sa snazite len vykrikovat beobsazne a pravne nezmyselne hesla, v snahe vyvovolat co najviac emocii a nenavisti, hoci sa jedna o absolutne nerzmysly. Nie mily moj zlaty, budete to vy, kto za toto raz skonci pred OCTK
To , čo tí tvoji za 12 rokov nedokázali ani trocha vylepšiť, iba ešte viac to dodrbať, to mala nová vláda pod pandémiou a lockdownami za necelé dva roky napraviť?
Posledna reakcia dezolata
§ 48 ods. 4 písm. r) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia
Lenze ta vyhlaska oporu v zakone ma.
Voci vsetkym, ktori sa ako antovaxeri prirovnavaju k Zidom za vlady nacistov by malo byt zahajene trestne stihanie za zlahcovanie holocaustu.
Je to neskutocna drzost , neucta voci milionom povrazdenych obeti.
Je to slabe, pozrime k susedom:
"Rakúsko zavádza celoštátny lockdown pre nezaočkovaných"
Si idiot? O tom rozhodol Ustavny sud.
Dehumanizovat primitivnymi pomenovaniami, to je jedine, na co sa vy Ficovi dezloti zmozete.
Myslienky sa od vas dockat nemozno!
"Fico pripomenul, že hlava štátu zmarila referendum o predčasných voľbách a robí všetko preto, aby zmarila aj ďalšie."
Ja nechapem, ako s takymito ultraidiotskymi bludmi moze toto bezcharakterne hovado este naberat dalsiu volicsku podporu.
Ti ludia musia mat uplne vyoperovany mozek, co taketo donebavolajuce nezmysly a klamstva su schopni zozrat!!!!
Tam je ho..., tam by ho prefackal prvy policajt , co by na neho zavolali, tam musel posluchat
Odporúčame