Nemaju vo vyhlaske vynimku?
Nemaju vo vyhlaske vynimku?
Nahodou, ja som rad.
Vypraskali ho ako prasiveho psa, to jeho mačovskému image u jeho ctitelov neprida
1. aby sa nezaockovani necitili "diskriminovani", hoci by to ziadna diskriminacia nebola
2. pretoze ako dezolati donekonecna pripominaju, aj ockovani mozu virus prenasat
3. ludstvo este nikdy nevyvinulo na nijaku chorobu vakcinu, ktora by bola 100% ucinna, tak je to aj u vakcin proti COVID, takze stale je ist moznost, ze nakazia aj ockovanych
Že je to nepodložené stíhanie , na tom sa uzniesol jednohlasne trojčlenný senát krajského súdu vo svojom právoplatnom verdikte
Grcy pre dementov.
Samostatne referendum o predcasnych volbach sa konat nemoze, to nedavno povedal US a referendum s dvoma otázkami sa zase nemôže konať pretože je protiústavné.
Ficove táraniny môže zožrať iba idiot, Veď aký by malo význam zákonom zakazovať previazanosť otázok keby stačilo to podávať ako takzvané dve samostatné referenda.
Ustavny sud nikoho k nicomu nevyzval, netrep. Ustavny sud nema komptrenciu vyzyvat, iba podavat vyklad ustavy.
Ze moze NRSR menit ustavu, to vie kazdy. A ze ju moze zmenit tak, aby umoznovala referendum o predcasnych volbach alebo aby umoznovala referendum o daniach je tiez jasne.
To ti nedoslo , ze ta prva otazka mala akoze dodat glanc ustavnosti tej druhej, ktoru US oznacil za protiustvnu?
Plexisklu islo iba od 2. otazku, ktoru chcel dostat do referenda tak, aby obisiel rozhodnutie US o jej protiustavnosti.
Primitivne a trapne.
Priklad. Ustava zakazauje referendum o daniach a odvodoch. Otazku, "ste za znizenie dani o 90%" by US vyhlasil za protiustvanu.
Plexisklove riesenie:
1. Ste zmenu ustavy tak aby umoznovala referendum o daniach
2. V pripade kladnej odpovede na prvu otazku ste za znizenie dani o 90%?
Ak by toto bolo v poriadku, potom by fakticky neexistovali protiustavne otazky, referendum by mohlo byt o comkolvek
Fico - síce docent SBS ale právnický analfabet.
Zákon č. 564/1992 Sb.
Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o spôsobe vykonania referenda
§ 1
Ods. 4
(4) Otázka alebo otázky predložené na rozhodnutie v referende musia byť formulované tak, aby na ne bolo možné jednoznačne odpovedať "áno" alebo "nie". OTÁZKY NESMÚ BYŤ NAVZÁJOM PODMIENENÉ.
Sprosty ste az to boli.
Zisti si, kto voli sudcov Ustavneho sudu - NRSR, kde mal v case ich volby vacsinu SMER.
Prezidenti sudcov len vymenuvaju
Jasne, vsetci budu volit mafiu a fasistov
Referendum moze byt iba samostatné otázky s odpoveďou ÁNO/NIE .
Besny pes uplne ignoruje ustavu, rozhodnutie ustavneho sudu oznacuje za marenie referenda, prezidentke sa vyhraza , vydiera, zastrasuje, spini. Asi by sa mal najst niekto, kto mu ukaze, kde je jeho miesto
Mas to popletené, co sa u dezolatov, co nedokoncili zakladnu skolu stava.
Fuzaty kapral neprijal kodex, ten prijal Norimberske zakony.
Kodex prijal jeden malý tučko a nebolo to v Nemecku ale na Slovensku.
A vystatoval sa tým, že jeho kódex je ešte prísnejší ako Norimberské zákony.
Tomu chýba už len zahájiť protifašistický odboj na čele s vaším najväčším antifašistom Kotlebom
Hlavne že teba nenaplašili , teba naplaší iba Soroš
Ja by som vás neurážal tak, že ste nezodpovední a neohľaduplní.
Ja by som vás urážal tak, že by ma admin zablokoval na 10 rokov
Buďte radi že s vami súcití, ja by som s vami nesúcitil, nestojíte za to
Na sprosté antivaxerské hlavy je každá vakcína neúčinná, keďže im nikdy nie je podaná
Takí ako ty sa opíjajú do nemoty denne a čo sa týka toho, kto zdochol , tiež nie si vôbec vyberavý
študenti vysokej školy života, tych asi myslis - tupe nasilnicke ksichty, hadzuce kamene do policajtov, pripadne demolujuce branu uradu vlady
Odporúčame