Peknych kvietkov tu predvadzas - doklad zlocineckej podstaty vsetkych vasich svedkov...
Ten tvoj Forisch je este z cias Pellegriniho trestne stihany za drogy a vydieranie. Zdrhol do Norska a ze tam ma "politicky azyl"????. :-))))))))))))))
Jedine , ze by si hovoril vazenskej cele "politicky azyl" - ved je tam vo vazbe a norske organy rozhoduju o jeho vydani.
A taki su vsetci vasi "svedkovia"

