Od Delta variante je známe Už od kedy vznikol , že sa šíri štyri krát rýchlejšie, tak čomu sa čuduješ, dezoléé?
Od Delta variante je známe Už od kedy vznikol , že sa šíri štyri krát rýchlejšie, tak čomu sa čuduješ, dezoléé?
Tak viete čo, milí Smeráci?
Sviečky za nezaočkovaných mŕtvych si dúfam tetaz budete rozmiestňovať pred Súmračnou, namiesto pred úradom vlády!
Heuréka.
Žeby to bolo tým, že delta-variant je extremne nakazlivy? Vid.
Zavolajte sestricku, nech odkaze panovi primarovi, ze ten chlórpromazín vam nerobi dobre
6-14 rocne deti bucia, pretoze "bol nespravodlivo potrestaný slávista Kúdela" . ...to sa tie 6 rocne deti inak musia zaujimat o tie kauzy a este im aj rozumet....
Pises tupe gebudziny rovnako ako kazdy, kto sa pokusa obhajovat neobhajitelne.
Skratka zasa raz vychodna Europa ukazala svetu svoju zaostalost a je to strasna hanba
Strč si svoje percentá do )( a mne sa neopovažuj hovoriť, že mám mlčať, dezolát.
To nie su nazory, to je šírenie žlčovitej nenávisti k ľuďom s inými názormi, nenávisti k iným národom, toto môže chýbať iba fašistickej svini.
Navyše Facebook je súkromná firma a môže si pustiť k sebe koho chce a Nemusí to nikomu vysvetľovať
Tak ma napada. ....
Keby taky Facebook zrusil konto trollovi Blahovi a ten tam nemohol zverejnovat tie svoje vygrci pre dezolatov, v tom momente by politicky skoncil cely Blaha.
Uz to, ze nedal video je dokaz, ze klame ty retard...!
Nie sú tam žiadne fakty len subjektívne dojmy, Ktoré sa autor absolútne neprofesionálnym spôsobom sa snažím vnucovať čitateľovi.
Zacituj mi jeden z tych faktov (niečo čo sa dá overiť, dokázať). Veď je to len prúd emócií na úrovni diskusného príspevku nejakého trola
Už nadpis je absolútne neprofesionálny.
Ako sa vyjadruju ti tvoji? Hej, staci si pozriet vyjadrovanie tych ksichtov na demonstracii spred NRSR a ich nobl-slovnik...
PS : Aj to video svedci o niecom inom :-))))))))))))))))))))
Klameš. Ukaž nejaké video a anglickej ligy, kde bucia.
Ty nervozny mlady blbecek, co si splodil tento skolkarsky clanocek a hanbis sa pod to aj podpisat, zapmataj si:
Bucanie nie je piskanie. Bucanie je rasizmus. Najma, ked sa bucanie ozyva vyhradne pri konatkte cierneho hraca s loptou. A ze "obvinovat z rasizmu deti"... A preco nie? Preco by decko nemalo byt schopne rasistickych prejavov rovnako ako dospely? Decko sa vzdy opici po rodicoch, ked ma decko sprostych rodicov, tak sa podobne prejavuje tiez.
Pretoze si nakladate do nohavic duplovane
Takže niečo, čo bolo v skutočnosti ničím iným ako čítanie písomného odobodnenia si nazval "ústnym odôvodnením" a nakoniec aby si nevyzeral ako tupina, tak si k tomu dodal pár navoňaných povýšeneckých hlodov... Nie len nedouk, ale ešte aj zakomplexovaný
Ústne odôvodnenie - také niečo zákon nepozná.
Zdôvodnenie rozhodnutia je podľa zákona vždy v písomnej forme a takto je doručované zúčastneným stranám
Krajský súd nemôže za to , že vy smeráci neviete proti vyšetrovateľom nič poriadne vyfabrikovať
Odporúčame