Tento vysledok je najlepsou odpovedou vsetkym hlupakom, ktori tvrdia, aby sme si tu zavadzali system referenda "ako to maju vo Švajčiarsku". ,... a ze sa akoze budeme potom mat tak dobre ako vo Svajciarsku.
Nuz u nas by to obcania dokérovali s referendami do Afganistanu , a nie do Svajciarska.


