Ty si za konanie protiustavneho referenda? Takto si predstavujes pravny stat?
Ty si za konanie protiustavneho referenda? Takto si predstavujes pravny stat?
Detičkám komunistických papalášov ,prominentov a eštebákov bolo lepšie To ja viem
z jedneho takeho 40 rocneho spojenectva sme sa nespamatali dodnes
Ruski bolsevici kapitulovali v Brest-Litovsku pred Nemeckom na cele s Uljanovom (ktoreho im tam Nemci kvoli tomu nainstalovali nainstalovali), este rok pred skoncenim vojny za cenu katastrofalnych ustupkov Nemecku.
Vojnu ukoncil vstup USA do nej. Vdaka americkemu prezidentovi Wilsonovi vzniklo Ceskoslovensko a Slovensko sa zbavilo 1000 rocneho utlaku v zalari narodov.
Tamtym smerom dakuj ty nedouk.
"Rusi nás oslobodili v 1. svetovej vojne" - ty si iný dejepisec
A s týmto majú tú drzosť ešte žiadať o členstvo v EU?
Tí nech žiadajú o členstvo v RF, môžu tam fungovať ako Čečenská republika , tam im bude sveta žiť
vycita "zmarenie referenda podaním návrhu na Ústavný súd" - toto je uz totalny ko...otistan
Mozno v tvojich ociach krcmoveho primitiva.
Slusny clovek je z takeho odronstva iba zhnuseny.
O tomto sa ti sniva? Tak to ta caka trpka buducnost plna sklamani
Anticharta znamena - bud podpises alebo mas po kariere...
Ak dava nadriadeny podpisovat podriadenym hlupe samochvaly na svoju podporu, tak je to nepriame vydieranie a zneuzivanie svojho postavenia.
Len tak pre zaujimavost, kedy bol Mako v akom zahranici ??? Ani o tom neviem.
PS: dubajsky HOAX bol jasne vyvrateny
Ty si urcil, co je tu gestapo..., hej?
O vazbe rozhoduju sudy, nie Lipsic. Tak coho sa boji?
Dezolati nasli svojho dalsieho geroja - Haščáka.
Gratulujem.
Chranenym zaujmom negativnej aplikovacie 363 ako to urobil Zilinka je predsa prezumpcia NEVINY, tak si dostuduj zakladne veci prv ako niekoho niekam posielas
Na takto "doveryhodnom svedkovi" visi obvinenie 4 vysetrovatelov NAKA
"Obvinený Ján Kaľavský sa podľa medializovaných informácií nachádza v zahraničí"
Preco by utekal do zahranicia, ked nic zle nespravil???
"by asi rada robila"
Lenze Zilinka to prave realne robi.
Ako ked davali sudruhovia zaciatkom normalizacie podpisovat obcanom suhlas s invaziou.
Tiez to podpisal takmer kazdy. Zo strachu.
Teraz ma Lipsic prehlad o politicky spolahlivych/nespolahlivych podriadenych
Odporúčame