faux: lepší by bol radiátor Pelle? Pellegrini - podržtaška, posluhovač Fica?
Aj Heger je v tieni Matoviča?!
faux: lepší by bol radiátor Pelle? Pellegrini - podržtaška, posluhovač Fica?
Aj Heger je v tieni Matoviča?!
Poslanec OĽaNO Stančík: Ak by Heger odvolal Matoviča, rozbil by OĽaNO.
Takto môže uvažovať iba politický amatér, alebo sektár? Matovič je najnepopulárnejší politik avšak strana súčasne má asi 8% "obľúbenosti" obyvateľstva račej podrží magora, ako koalíciu.
Tomu sa hovorí diletantstvo?!
Preto predčasne voľby sú úž teraz najrozumnejšou alternatívou, ako vyriešiť politický marazmus - tejto nelegitímnej vlády...
Fico dnes v Ta3: som "medzinárodný zločinec," no a čo?
Nuž vláda diletantov?! Sporov - ktoré poháňajú hádky, cez médiá...
Znechutený je politik, ktorý nazval občanov opicami?!
Naď dobré robí, že chce odísť. Ešte by ho mohol nasledovať liberál radiátor Pelle a abnormálny mešuge IM .
Šulin je už zrejme na ceste...
S novým nápadom od diletanta? Na občanov to vplýva ako psychický teror?!
Fanúšikov pred derby vyzval aj minister Mikulec: Správajte sa zodpovedne a ľudsky. Niečo ako "dešpekt" Zmatkovič.
"Šéf" hranol Fico je prezieravý politik, expresné vyhlási "bonmoty," aby zo seba urobil "nevinného" mesiáša.
"Mafián" Hranol vlastizradca môže holohlavému. tak akurát fúkať zadnú čast.
„Kvalita produktov je a aj vždy bola a bude v Kauflande na prvom mieste?"
To už žiaľ dávno nie je pravda. Kaufland hodne zdražel, výrobky často predáva Poľské a chýba v tomto reťazci širší kvalitní sortiment.
Mafián "krku" súčasnej vlády determinuje, lebo mafia čaká za dverami.
Edko tu mafiu myslí súčasnú vládu ala Šulino a Magorovič? Radiátor Pelle čaká za dverami...
Šulino ešte nedávno tvrdil, že vláda vydrží štyri roky. Prečo teraz ju chce teraz povaliť? Žeby sa mu zapáčil Pelle?
Psychopat vymýšľa vylomeniny a bežní občan obracia každé euro. Vláda zmeny sklamala, preto by mala isť od válova k lopatám. A "mudrlant" najneobľúbený politik - na liečenie.
Svrbí ho Pelle, tak nech položí vládu.
Psychopat vyzýva na bozk smrti lásky a šťastného spolunažívania.
Slizký Pellegrini je všetko, len nie Sociálny demokrat. Pelle je aristokrat Zmatkoviča, balamutí voličov o ráji liberalizmu Hlas - SD.
Je dojímavé keď o nekompetentnosti hovorí adept diletantstva?!
Odporúčame