A lokoliq je príčetný a priemerne inteligentný, keď neovláda ani gramatiku?
A lokoliq je príčetný a priemerne inteligentný, keď neovláda ani gramatiku?
Žilinka: budem vždy štítom chrániacim záujmy fyzických a právnických osôb, „ako mi to ukladá ústava“.
A čo má spoločné zo štítom, cesta do Ruska?
Na poľovníckej chate Fico priznal, že Žilinka je "náš človek?!"
I to, že má uší vzťah s Bödörom.
Žilinka je "štítom" Smero Hlasu.
Žilinka: budem vždy štítom chrániacim záujmy fyzických a právnických osôb, „ako mi to ukladá ústava“.
A čo má spoločné zo štítom, cesta do Ruska?
Na poľovníckej chate Fico priznal, že Žilinka je "náš človek?!"
I to, že má uší vzťah s Bödörom.
Žilinka je "štítom" Smero Hlasu.
Žilinka: budem vždy štítom chrániacim záujmy fyzických a právnických osôb, „ako mi to ukladá ústava“.
A čo má spoločné zo štítom, cesta do Ruska?
Na poľovníckej chate Fico priznal, že Žilinka je "náš človek?!"
I to, že má uší vzťah s Bödörom.
Žilinka je "štítom" Smero Hlasu.
Antic: Žilinka je jeden z mála svetlých bodov v tejto fašistickej temnote? To môže napísať len FAŠISTA ktorý inklinuje k Ficovi, Kotlebovi a pomätení Antic.
Žilinka je štít Smero Hlasu a Kollára?!
Už je tam pani Čaputová a tento rusofil sa správa ako politik, mali by ho degradovať GP.
Cudzine: Politický tchor … Fico a teplý Pelle?
Sedlákom sa nebavím. Fica nevolím. Je deštrukčný a zlý!
Fico bojuje o slobodu, bojí sa chládku?!
Je najväčšie zlo v Slovenskej politike.
Prestávam rozumieť, či Žilinka je prokurátor, alebo politik?
Matrioška Žilinka v pozadí Smero Hlasu i Kollára.
Norbert Bödör udržiaval čulé kontakty s premiérom Robertom Ficom, chodil za ním osobne alebo si telefonovali. Predtým o tomto vzťahu kolovali iba legendy. No vďaka výseku z Threemy vieme, že Bödör mal k expremiérovi priamejší a častejší prístup než nejeden minister. Dokazuje to Kočnerova komunikácia s Bödörom na začiatku roka 2018, keď mal už Kočner naplánovanú vraždu a Bödöra žiadal o rôzne službičky u Fica.
Oh to bude roboty, dať Slovensko do poriadku po tejto chobotnici. Bez pomoci zhora to nedáme. Tak nám Pán Boh pomáhaj !
LubkoZ by urobil lepšie, ak by radšej nenapísal nič, ako to čo, napísal.
Bödör bude zajtra prepustení?
antikalapedro: je tu súd, ktorý rozhodne bez tvojich trápnych úvah a uspokojí ťa. Neboj na každého dôjde.
Držali ho skoro dva roky vo vyšetrovacej väzbe(stále predlžovanej) a dokázali dieru v koláči. Ani k riadnemu obvineniu prokurátorom to nedošlo, aby to mohlo ísť na súd. Toto a aj ďalšie prípady (napr. Haščákov) len ukazujú, na akých pieskových základoch postavil Matovič svoj slávny "boj" proti mafii. Je to už nie len smiešne, ale vrcholne trápne.
O tom ani nehovoriac, že na Fica (alebo Kaliňáka) nedokázali nájsť zhola nič, čo by stálo za trestnoprávnu vec, a to vykrikovanie, akí sú títo gauneri a zločinci je už trápne. Aby si mi rozumel: ja viem, akí boli a čo robili, ale zároveň si myslím, že nemožno bojovať proti "mafii" s najväčším kamarátom vo vláde, ktorý bol prinajmenšom tiež "mafián" a ešte si zvoliť za gen. prokurátora jeho kamoša.
Nebývalá vec. Už v polovici januára sú európske zásobníky plynu poloprázdne. A čo vláda?
Fico "valček" Bödör je nevinný?
A čo teta Jankovská, Kičura, Gašpar, Trnka, Kočner, Kováčik všetci sú neprávom stíhaní?!
wiwan: ak myslíš Tvoja baba je ešte sprostejšia ako som si myslel, tak Ti blahoželám k úprimnosti.
Nebývalá vec. Už v polovici januára sú európske zásobníky plynu poloprázdne.
Odporúčame