Fico prekonal reinkarnáciu, teraz je líder Slovenskej opozície?!
Koalícia spustila studenú vojnu a rozkladá štát v priamom prenose?
A čo robí Fico a Pellegrini, rozklad im vyhovuje a degradujú všetko, aby aby sa dostali k moci.
Držia sa hesla: "Čím horšie, tým lepšie?!"
Čo hovoril Fico na nahrávke z chaty o Žilinkovi?
Lipšic videá do médií nepustil, ale postaral sa o jej spracovanie?!
Lipšic videá do médií nepustil, ale postaral sa o jej publikovanie?!
Dnes večer na TV JoJ na Hrane bude ako vždy Pellegrini. Minuli týždeň bol s priateľom Kollárom a dnes s možným koaličným partnerom Sulíkom.
Pellegrini vystriedal tento mesiac všetky televízie.
Média mu dávajú veľký priestor 4 až 5 krát tento mesiac, nie je ovplyvňovanie v prospech strany Hlas?!
Podľa správania tohoto imbecila, zrejme prekonal besnotu?!
Je to bezcharakterný a nebezpečný intelektuál, ktorý si myslí, že môže všetko?
Už dávno mal sedieť v chládku.
Miesto toho traumatizuje spoločnosť a vytvára nepokojnú klímu a strachu.
Je to blázon s deviantnými sklonmi kriminalizácie a mafie.
Ani v boji s Ficom nie je dovolené čokoľvek.
Poďme od samotného odpočúvania. Polícia nám tvrdí, že na zrejme prvé videoodpočúvanie v dejinách boja proti pytliactvu si čírou náhodou vybrala práve tú poľovnícku chatu, kde sa opozičný politik stretáva s advokátmi vyšetrovaných kamarátov.
To že ich nevieme legálne odsúdiť a zavrieť je úplne smutné, namiesto toho tu hráme spravodajské hry a šliapeme po ľudských právach, to sa isto v budúcnosti vypomsti.
Na tomto odpočúvaní smrdí všetko!
Ani v boji s Ficom nie je dovolené čokoľvek.
Poďme od samotného odpočúvania. Polícia nám tvrdí, že na zrejme prvé videoodpočúvanie v dejinách boja proti pytliactvu si čírou náhodou vybrala práve tú poľovnícku chatu, kde sa opozičný politik stretáva s advokátmi vyšetrovaných kamarátov.
To že ich nevieme legálne odsúdiť a zavrieť je úplne smutné, namiesto toho tu hráme spravodajské hry a šliapeme po ľudských právach, to sa isto v budúcnosti vypomsti.
Na tomto odpočúvaní smrdí všetko!
No, hlasovanie v parlamente nateraz prežil, ale nedôveruje mi cca 70 % obyvateľstva?!
Ficovi ukradli 50-tisíc eur a zlaté mince, na políciu ale nešiel?
Niekomu ukradnú a niekto kradne, ako terajší financmajster?!
A čo "premlčané" dane?
Neobjektívne médium "PRAVDA" maže príspevky, koriguje ich a hodnotenie diskutujúcich upravuje.
Vládna moc, ak je "najlepšia" ako sa prezentuje, nemá právo v demokratickej spoločnosti prenasledovať opozíciu.
Nahrávka na chate s Ficom, aj keby bola autentická, je NEZÁKONNÁ !
A preto, by nemala vykazovať možnosť, predikcie protizákonnosti a trestnoprávnej zodpovednosti.
A nielen dnešné vykrikovanie "poloblázna" Zmatkoviča, že Smer je mafiánska strana, je úbohé v kontexte konsolidovaného človeka a "OBYČAJNÉHO" politika?!
Neobjektívne médium "PRAVDA" maže príspevky, koriguje ich a hodnotenie diskutujúcich upravuje.
Vládna moc, ak je "najlepšia" ako sa prezentuje, nemá právo v demokratickej spoločnosti prenasledovať opozíciu.
Nahrávka na chate s Ficom, aj keby bola autentická, je NEZÁKONNÁ !
A preto, by nemala vykazovať možnosť, predikcie protizákonnosti a trestnoprávnej zodpovednosti.
A nielen dnešné vykrikovanie "poloblázna" Zmatkoviča, že Smer je mafiánska strana, je úbohé v kontexte konsolidovaného človeka a "OBYČAJNÉHO" politika?!
Ja tu tiež dôkaz nevidím o zločine, ale indície prezentovania zločineckej skupiny, áno ...
Ak berieme do úvahy, čo na chate odznelo i konšpirácie, ako je nutné "umlčať" a prečo, Kočnera?!
Buď sa vďaka nezákonne uniknutým nahrávkam z poľovníckej chaty potvrdí, že Robert Fico je hlavou organizovaného zločinu, alebo zistíme, že niekto nahral rozhovory, ktoré nič také nedokazujú, a nezákonne ich pustil do sveta, aby diskreditoval predsedu Smeru?!
Komentár Repu: až na dno žumpy, pripomínaná konanie "ochrancu" Žilinku.
Obaja však neodpovedali na fakt, kam až siaha "zločinecká skupina" Ficiaka?
Fico na chate: sľubuje zariadiť, aby Kočner nezačal rozprávať.
Politik Fico, môže všetko?!
Keď nová vláda pred rokom a pol začala úradovať, urobila jednu obrovskú chybu: na dôležitých postoch v polícii a na prokuratúre nechali ľudí, ktorí pred voľbami slúžili Ficovej chobotnici. Naivne si mysleli, že tí ľudia sa mávnutím čarovného prútika zmenia a budú "sekať dobrotu".
Ale základným inštinktom každého organizmu je pud sebazáchovy. V tomto prípade sa prejavil doslova sabotovaním rôznych vyšetrovaní. Dospelo to do štádiá, kedy už nikto ničomu nerozumie, a v podstate to bežných ľudí ani moc nezaujíma.
Fico chráni svojich ľudí, až kým nezradia?!
Vypadá to ako mafián, páchané to ako mafián, chová sa to ako mafián, ale je to Slovenský expremiér Fico...
Vypadá to ako mafián, páchané to ako mafián, chová sa to ako mafián, ale je to Slovenský expremiér Fico...
Odporúčame