Vypadá to ako mafián, páchané to ako mafián, chova sa to ako mafián, ale je to Slovensky expremiér Fico...
Vypadá to ako mafián, páchané to ako mafián, chova sa to ako mafián, ale je to Slovensky expremiér Fico...
Keď nová vláda pred rokom a pol začala úradovať, urobila jednu obrovskú chybu: na dôležitých postoch v polícii a na prokuratúre nechali ľudí, ktorí pred voľbami slúžili Ficovej chobotnici. Naivne si mysleli, že tí ľudia sa mávnutím čarovného prútika zmenia a budú "sekať dobrotu".
Ale základným inštinktom každého organizmu je pud sebazáchovy. V tomto prípade sa prejavil doslova sabotovaním rôznych vyšetrovaní. Dospelo to do štádiá, kedy už nikto ničomu nerozumie, a v podstate to bežných ľudí ani moc nezaujíma.
A že títo pracovali pre nás, áno, takže je to zločinecká skupina, v jej čele teda mám byť samozrejme já.
exminister vnútra Robert Kaliňák
A že títo pracovali pre nás, áno, takže je to zločinecká skupina, v jej čele teda mám byť samozrejme já.
exminister vnútra Robert Kaliňák
Fico vie prečo volil "svojho človeka" Žilinku ... Kam až siaha "zločinecká skupina" boľševikov, Smer/Hlas?
Kam až siaha "zločinecká skupina" boľševikov Smer/Hlas?
Trojnásobný premiér by mal svoje vedomosti investovať do budovania štátnosti a lepšieho života na Slovenskú.
Namiesto toho všetkých obviňuje a vytvára v spoločnosti atmosféru zloby a nenávisti.
S kým by šiel Fico do koalície po prípadných neúspešných voľbách, keď nemá priateľov?!
Fico a Matovič sú nebezpeční
Už chápem, prečo Fico v poslednom čase vrieska čoraz hlasnejšie, nervóznejšie a nepríčetnejšie. On kvičí od strachu.
Alebo Fico hodil korisť a "nenažranci," čo by ho radi videli v base, mu týmto pomohli k rastu volebných preferencií?
Skôr by som povedal, že sa odpočúvala zločinecká skupina napojená na trojnásobného premiéra.
Neodpočúva sa opozícia.
Odpočúvajú sa zločinci, schopní akejkoľvek špinavosti, len aby si ochránili svoju kožu.
Smero/Hlas je "zločinecká" organizácia?!
Robert Fico reaguje na odpočúvanie políciou na chate, „V akej dôkaznej kríze musí byť špeciálny prokurátor Daniel Lipšic a jeho nohsledi na špeciálnej prokuratúre, ak dali sledovať a odpočúvať lídra opozičnej strany na jeho stretnutiach s obhajcami ľudí, ktorých považujem za nevinných,“ uviedol.
No, p. trojnásobný premiér: Neodpočúva sa opozícia.
Odpočúvajú sa zločinci, schopní akejkoľvek špinavosti, len aby si ochránili svoju kožu.
V Rimavskej Sobote sa týždeň po proteste Smeru počet infikovaných zdvojnásobil.
Opozičná strana zvolala ľudí na takzvaný čapicový protest z celého Slovenska, ale nezabezpečila dodržiavanie pandemických opatrení.
"Gorila" Fico je dobré mazaný, /ne/bezpečný politik?!
Ten kroky s mafiánskym pozadím, otočí na "avantgardné" činy štátnika ...
A čo volič?
Fico je v jeho očiach pokrokový a moderný politik, s morálnym etalónom?!
"Mafiózo" zachraňuje prvom rade seba a prekvapujúco, i "vzťah" s Pellegrinim?!
Táto schizofrenická vláda čoskoro skončí i vďaka, akože "záchrancu" Kollára.
Toho populistického pupuša Pelleho je stále počuť , je ho akosi veľa a všade.
Média mu dávajú enormný priestor!
Ten pre získanie moci, urobí všetko ...
Dokedy bude masáž Pellegriniho a Kollára v médiach, keď na televíznych obrazovkách sú stále propagovaní?!
Keby bol Fico stále v televíziách, tak je najpopulárnejší politik i strana Smer ...
Populistický Hlas, je vidno a počuť demagogický všade.
Dokedy bude masáž Pellegriniho a Kollára v médiach, keď na televíznych obrazovkách sú stále propagovaní?!
Keby bol Fico stále v televíziách, tak je najpopulárnejší politik i strana Smer ...
Populistický Hlas, je vidno a počuť demagogický všade.
"Mienkotvorné" média vo štvrtok na Hrane TV JOJ Pellegrini a Kollár.
Dnes ta3 zase "manželia" mafiózo a s termom...
Títo blízky priatelia, populisti, vystriedajú všetky televízie..
"Mienkotvorné" média vo štvrtok na Hrane TV JOJ Pellegrini a Kollár.
Dnes ta3 zase "manželia" mafiózo a s termom...
Títo blízky priatelia, populisti, vystriedajú všetky televízie..
Odporúčame