Komédia ala Matovič a vyjadrenie predsedníčky Za ľudí zabilo ideály o slušnej politike.
„Oceňujem štátnické rozhodnutie Igora Matoviča, ktoré dáva koalícii šancu na nový začiatok. Zbytočné konflikty škodia Slovensku,” povedala Remišová.
Komédia ala Matovič a vyjadrenie predsedníčky Za ľudí zabilo ideály o slušnej politike.
„Oceňujem štátnické rozhodnutie Igora Matoviča, ktoré dáva koalícii šancu na nový začiatok. Zbytočné konflikty škodia Slovensku,” povedala Remišová.
Pellegrini plamene kritizuje na TA3 terajšiu vládu. Len škoda, že slizký Pelle kryl viac ako 20 rokov mafiánske praktiky a špinavosti Smeru.
Pellegrini je populista a nebezpečný politik.
OĽaNO
„Ich taktika je ničivá pre krajinu. Najhoršou správou je, že si to neuvedomuje ani Heger, ktorého vystupovanie je síce kultivovanejšie ako Matovičovo, jeho politické metódy sú však podľa doterajších znakov rovnako falošné.“
OĽaNO
„Ich taktika je ničivá pre krajinu. Najhoršou správou je, že si to neuvedomuje ani Heger, ktorého vystupovanie je síce kultivovanejšie ako Matovičovo, jeho politické metódy sú však podľa doterajších znakov rovnako falošné.“
OĽaNO
„Ich taktika je ničivá pre krajinu. Najhoršou správou je, že si to neuvedomuje ani Heger, ktorého vystupovanie je síce kultivovanejšie ako Matovičovo, jeho politické metódy sú však podľa doterajších znakov rovnako falošné.“
Sľúbili zmenu, prišla pohroma. BABRÁCI!
Šulo dobré robí, že sa SaS nebude zúčastňovať rokovaniach.
Sulík prefíkané povalil vládu. p
Predčasné voľby budú. S Matovičom otvárajú náruč Ficovi a Pelle k moci...
BABRÁCI!
Nemenovaný poslanec OĽaNO vyzýva...
"Odstavili nám Mareka a teraz chcú odstaviť Igora. V čase, keď to najhoršie je za nami a svitá na lepšie časy, na neho verejne pľujú a robia z neho to najväčšie zlo, aby s takým menom z politiky odišiel. A my mlčíme. Ja nebudem. Rozhodol som sa, že v žiadnom prípade nepodporím chystanú verejnú potupnú rituálnu popravu Igora," píše sa v liste.
"Keď zlomia Igora, nakoniec zlomia aj nás a to je cieľ. Chcú nás zničiť, lebo im smrdíme a zavadziame v ceste. Zlodejom, progresívcom, aj pani z paláca. Nastal čas, aby sme si uvedomili svoju silu. Je nás 53 a tú silu máme, nevzdávajme sa bez boja. Stál za nami, je čas sa postaviť za neho a našu dôstojnosť. Moje rozhodnutie je pevné a nemenné, nebudem súčasťou poslaneckého klubu, ktorý sa rozhodne hodiť lídra svojho hnutia cez palubu. Budem mať vážny problém stáť za takouto koalíciou, ktorej súčasťou bude taký poslanecký klub."
Na konci listu vyzýva, aby každý, kto súhlasí a chce podporiť Igora nech...
Matovič údajne nechce odstúpiť, pretože poslanecký klub OĽaNO by sa rozpadol?!
Krásne je žiť v tejto kovidovej dobe.
Odborníci z konzília pripravili na Veľkonočné sviatky, raj na zemi...
DESATORO ODPORÚČANÍ!
Obmedzme stretnutia.
Odložme šibačku a polievanie.
Zúčastňujme sa bohoslužieb virtuálne.
Prejavme lásku k blížnemu tým, že ho nenakazíme.
Oddychujme v prírode.
Cestujme len v rámci okresu.
Športujme bezpečne – individuálne v prírode.
Chráňme sa nosením rúška aj vonku.
Rešpektujme 14-dňovú karanténu svojich príbuzných, ktorí sa vrátili zo zahraničia, registrujme ich v karanténe.
Nenavštevujme ani očkovaných starých rodičov a rodičov.
A na sex zabudli?
Koniec koaličnej krízy?
Ani náhodou!
Pri tak dementných a egoistických politikov, ako sú Zmatkovič, holohlavý bandita atď.
Poďakovanie Zmatkovičovi za nevydávaní čin! Ako neschopný premiér, umožní cestu k predčasným voľbám a navráť na "striebornej tácke" Smero - Hlasu. STARÉHO a dobré mazaného FICA a Pellegriniho.
Takého "blázna" sme tu ešte nemali?!
SaS s "pozastavením" účasti v koalícií, zbytočne ukázala vypočítavosť a neprezieravosť konštruktívnej a férovej politiky.
Seriózne by bolo jej ukončenie, de facto a de jure!
S týmto velikánom obyčajnej zákernosti a pomstychtivej osobnosti - vicepremiérom pre boj s korupciou?
Matovič podá demisiu, alebo sa pôjde liečiť?
Zmatkovič má celú svoju politickú kariéru založenú na obviňovaní druhých, zákernosti a pomstychtivosti ... toto všetko využíva na svoju popularitu. U mňa skončil v momente ako "vypiekol" s Procházkom, kedy ho nahováral na pochybné kšefty a rozhovory s ním si nahrával. Potom to vytiahol a Procházku potopil. Také niečo dokáže naozaj len zákerný človek?!
Všetci príčetní ministri odchádzajú, iba "obyčajný" abstraktný premiér, ostáva?!
Slovensko prežíva absurdnú politickú situáciu.
Tento bláznivý a zákerný šašo, račej nech ide do politického dôchodku.
Nana, tak sa už konečne zamyslí...
Odporúčame