Pelle Petúľko nás ešte bude chcieť presvedčiť, že pod vedením bolševika Fica Smer bol najlepšou vládou a že do marazmu doviedol Slovensko "marťania" . Pellegrini je 2 Smer ibaže modernejšie bude robiť politiku balamutenia ľudí.
Pelle Petúľko nás ešte bude chcieť presvedčiť, že pod vedením bolševika Fica Smer bol najlepšou vládou a že do marazmu doviedol Slovensko "marťania" . Pellegrini je 2 Smer ibaže modernejšie bude robiť politiku balamutenia ľudí.
Neviem kto je "uterák" Remišová ale Raši vyštudovani lekár pre "všetko" tam tieš nemal čo robiť. Buzik Pelle a solárnik Raši ak tvrdia, že sieť Govnet chránil úrad vlády tak sú buď dilentanti, alebo vedia o nekalej činnosti...
Pelle sa už chytá každej slámky. Je to "odborník" na všetko?
Matovič: Maďari sú susedia aj blízki priatelia.
No, p. Zmatkovič Vy ste, ale politický analfabet.
Prešetrenie Ficovho pobytu v kaštieli. A čo "čakateľka" prokurátorka, tá ho utešovala?
Kollár a SIS. A čo sú to riešia bežné politické veci? Povolenie vlády, alebo zabezpečiť si kompromitujúce materiáli na protivníka? Tento politik ešte prekvapí...
Pellegrini sa so Smerom viezol. Ale funkcie "moc", mu nesmrdia?! S toho vychádza, že je veľký kalkulátor a bezcharakterný politik.
Ak Pelle vycítil, že mu strana Smer "nevonia", prečo sa dal zvolil aj vlastnými, za podpredsedu parlamentu NRSR.
Vychádza s toho, že je "zradca" a ide mu iba o moc?!
S touto možnou "predsedníčkou" strana pôjde do zabudnutia.
Že Zmatkovičovi sa preferencie nemenia? A to je niekoho Božie želanie, alebo Fikcia?
Pokiaľ ja viem, už ho majú plné zuby tohoto extravagantného premiéra.
Šutaj Eštok a E. Tomáš to sú takí táraji, prdúsi a demagógovia. Zodpovedná zmena to nebude na čele s Pellem. Ledaže tak švédska trojka?!
A čo svedomie? Pelle vždy túžil po moci.
Reakcia p. Zmatkoviča pobavila:
Nedá sa zabrániť tomu, keď sa tu pohybujú "blázni"...
Už nie je dôvod v nedeľu obchody uzatvárať. Sanitárne nariadenie veľké reťazce /dezinfekciu všetkých priestorov/ aj tak nedodržiavajú.
Pelle vždy túžil po moci. Preto podpredsedu parlamentu neprenechá strane Smer.
A ten gunár "hlava pomazaná" demagóg E. Tomáš sa komu pridá?
Že Pelle neprišiel na diskusiu? A čo Fico mal o ňu záujem? Kali prečo nepriznáš, že v strane SMER to dlhodobo škrípalo?!
Ten prieskum robila nejaká renomovaná agentúra, alebo "okrsok" v čakární?
"Sláva poľná tráva"...
Dúfam, že tou najlepšou voľbou nebude p. Čenteš a p. Lipšic?!
Nie ministra "zázrakov", ale ministra bez známok korupcie a diletantstva.
Beňová si myslí, že Peter Pellegrini nemá záujem o vnútrostranícku diskusiu a zo Smeru chce odísť.
Smer potrebuje reštart v praxi to znamená stranu "zreformovať" alebo rozdeliť. Vygruntovať ju a eventuálne založiť "novú modernú" Sociálno demokratickú stranu, ktorá nebude mať prepojenie na "mafiu", oligarchov a pochybných ľudí.
Odporúčame