Protesty zabrali, eKaranténa už beží. Len na Androide a v Bergu
Pán premiér, nepokazte nám to.
Riešenie je dávno známe a uplatňované v civilizovaných európskych krajinách. Volá sa domáca karanténa. Len to pre najväčšieho Trnavského "odborníka" na všetko, nebolo dosť dobré. Tak si vymyslel koncentračné tábory pre repatriantov. Ktoré zaviedol "protiústavne a nezákonne".
Mimochodom, mŕtvych nerátame po stovkách, ale po tisícoch. Vďaka stavu zdravotníctva zomieralo doteraz zbytočne a predčasne cca 5.000 ľudí ročne na liečiteľné diagnózy. Teraz to bude viac, lebo kvôli premiérovej posadnutosti COVID 19 sa tento problém nielenže ignoruje, ale odkladaním zdravotníckych výkonov aj zhoršuje. A ešte dramaticky zhorší kvôli tomu, ako táto múdra vláda ničí ekonomiku a likviduje finančné zdroje, pre zdravotníctvo. Toto sú skutočné problémy, nie viróza, voči ktorej sa celkom efektívne dá brániť umývaním rúk, vyhýbaním sa blízkych kontaktov s neznámymi ľuďmi a tým, že chorí zostanú doma.
p. Matovič zlyhali ste, prosím odstúpte a netrestajte nás už naďalej...