Kohút pripečený Svedellif zase potí blbostí a uráža.
Kohút pripečený Svedellif zase potí blbostí a uráža.
Toxická platforma chce spojiť skorumpovaných diletantov?!
Európske štáty uvoľňujú hranice, Slováci sú vítaní.
Denník /NE/"PRAVDA" ako Slováci môžu byť vítaní v zahraničí, keď hranice zo strany Slovenska sú uzatvorené?!
Pellegrinimu dnes v diskusii o 5 minút 12 prekvapujúco povedal - Ústavný súd rozhodol v súvislosti chytrej karantény, že "JE PROTIÚSTAVNÁ" ?! No p. Pelle klamať a tárať by ste nemali. Alebo je to štýl strany SMER SD?
Rozhodnutie Ústavného súdu znie:
rozhodol o pozastavení účinnosti časti novely telekomunikačného zákona, ktorá v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu umožnila sprístupňovanie dát od telekomunikačných operátorov Úradu verejného zdravotníctva.
Kotleba je primitív a chudák. Ľudia jeho "blúznenie" žerú. Má neonacistické zmýšľanie a fašistické vystupovanie . Ktoré zakrýva pod rúškom dobráka?! "HNUSOBA" človek a politik.
Kotleba je primitív a chudák. Ľudia jeho "blúznenie" žerú. Má neonacistické zmýšľanie a fašistické vystupovanie . Ktoré zakrýva pod rúškom dobráka?!
"Pravda" komunistická potrebuje špicľovať, má to v názve v opačnom význame.
acus: Ak za/proti niečomu spolu zahlasujú, robia tak na základe svojho presvedčenia.
...lebo sú, "Fašisti-Smeráci". Jedna banda!
Imrisko kedy rozum dostanes? Si dobre pomateny.
p. Šeliga nie je predsedom Za ľudí a ani nebude. Ak by áno, vždy lepšie ako plešatí Kotleba.
...je na výsmech, ak znova kandiduje a bude zvolení za predsedu, tejto neprogresívnej strany.
Ledaže by to bola strana "Progresívci - Za ľudí"?!
janmar však ja Ta ľutujem, ze nemáš fakty, ale iba trepeš nepodložené veci smerom k fašistom a boľševikom. Ako keby Vás jedna mater mala.
Prečo politici nás považujú za stádo?
Možno preto, lebo často sa ako stádo správame.
Spácha Matovič harakiri?
Zaleží, čo myslíme pod pojmom "harakiri"?
Ak myslime tým, štýl vládnutia a vlastnej prezentácie sa, tak určite áno.
Je nepredvídateľná strela! Nikdy neviete, čo ho napadne a či byť v strehu?
p. Hlucháňová máte nesprávny názov článku: Podal Smer ruku fašistom?
Nie podal, ale už dávno spolu SMER + ĽSNS kolaborujú, sú ako "jedno dvojča" .
Politika šírenia strachu, nenávisti a zloby.
p. Repa a kedy bolo dobré? Potom čo nám tu zanechal Smer po 12 ročného vládnutia, sa s tohoto "marazmu" ťažko pozviechame. Aj teraz SMER robí politiku zákernú a špinavú s heslom: čím horšie, tým lepšie...
A vytvorenie platformy v parlamente "komunisti a fašisti" SMER - SD + ĽSNS je politika vedúca do "hnusobu" .
Odporúčame