E. Chmelár v niečom má pravdu, avšak často nepozná sebareflexiu a realitu.
A Svedellif "odroň" presadzuje koho? Fašistov, okupantov neonacistov? Už cca 10 mesiacov máš "blúznenie" iba s Matovičom. Dnes si nezačal s bontónom "blázon". Podľa seba súdim Teba. "Hnusoba"...
Dominik6000 za tieto abstraktné bludy mali Tvoj príspevok vymazať.
Komunisti a fašisti sú ako cicavce. Vycicajú s bludmi každého, kto im stojí v ceste.
cacok si diletant , ak vieš čo to je?
Kotleba to je ako "pan boh" aspoň tak sa správa. A pritom je to najväčší lup! A ta jeho partička, to je hotový exemplár - nič prospešné.
SMER a ĽSNS vytvorili v parlamente platformu. Význam? Tárať a o-je-bá-vať. Je smutné, že sú ľudia čo im nato skočia. Heslo týchto strán je:
Dehonestovať, robiť deštrukcie a podvádzať?!
Česť Vám súdruhovia a neonacisti, "fašisti", chýba.
Správne!
Však Smer sa tiež nepridal do Fondu pomoci.
a myslíš si nespokojný občan, že p. Matovič tieto príspevky číta?
Ministerka spravodlivosti: niektoré kompromisy v koalícii bolia. Hej?
Mňa zaráža, ako sa p. Matovič správa správa ku svojím koaličným partnerom.
Aj jeho "štyl vládnutia", ktoré nesvedčí o múdrom a prezieravom štátnikovi?!
Červenohnedí SMER - ĽSNS vedia ako v parlamente rozvíriť hladinu deštrukčného jednania a paralyzovať jeho význam. "Komunisti a fašisti" mali vždy k sebe blízko?!
Smerácky Mamojka urobil dobré, že sa porúčal ako sudca. Ibaže nejak dlho mu to trvalo.
Tohto diletanta by mali s parlamentu vykopnúť a poslať do Kazachstanu na doliečenie.
Poslanci Smeru a ĽSNS sa spájajú. Chcú založiť spoločnú platformu.
"Táto platforma má slúžiť na to, aby poslanci, ktorí majú rovnaký názor na svet ako my, sa vedeli stretávať a pripravovať spoločný postup v týchto veciach," doplnil Podmanický.
Pred voľbami Smer tvrdil, že s "fašistami" nebude spolupracovať?!
Však dokololiq už dávno nie je rešpektovaný, je väčší blázon, ako ten z Trnavy. Už je neskoro vyjsť do ulíc dokololiq tu bude stále blúzniť a trepať hlúposti.
Kramár: nie je to nejaká "opica"? Prezidentka "naša drahá milovaná"?
Obrovský potlesk pre pani prezidentku Zuzanu Čaputovú
Mamojku za Ústavného sudcu "loboval" Fico s Kočnerom.
Fico tvrdí, že sa Vadalom s Talianskym "mafiánom" nepozná.
Vadala hovorí niečo iné v nahrávke: https://www.youtube.com/watch?v=_AIB_F4q4DY
Vadala sa poznal s Troškovou, Ficom aj Slovenskou vtedajšou vládou...
Odporúčame