Čo majú spoločné "teplý" Pelle a "vyšinutí" Zmatkovič?
Obaja túžia po moci. Jeden o ňu prišiel a teraz sa chytá moci SMER potápa a druhý " MOC " má, ale nevie s ňou rozumné narábať.
Čo majú spoločné "teplý" Pelle a "vyšinutí" Zmatkovič?
Obaja túžia po moci. Jeden o ňu prišiel a teraz sa chytá moci SMER potápa a druhý " MOC " má, ale nevie s ňou rozumné narábať.
O Zmatkovičovom "táraní" p. Pellegrini vieme aj to, že sa vzájomné nemáte radi.
p. Pellegrini ako "hovorca progresívnej platformy" v SMERe , sa potrebuje zviditeľniť.
Alebo iba "ON jediný" môže byť premiér?
Jeden terajší premiér tára, druhý bol omylom predseda vlády - klamal, tretí "hranol" chlastá a "bučí" poza búčky.
To je "elita" politikov?!
p. Matovič sa teraz oháňa týmto prieskumom.
Keď bol v opozícii prieskumy neuznával.
Som za, aby v nedeľu obchody už otvorili a ponechali na prevádzkovateľov či budú chcieť mať nedele otvorené?!
p. Šeliga sa ešte neospravedlnil voličom, za paktovanie s "bláznom" z Trnavy?!
Pochvala Zmatkovičovi je servilná, pripomínajúca - "vylízanie" zadnej časti teľa.
/Ne/ "inteligentná" karanténa zlyhala ako i otváranie hraníc.
Nátlak pomôže i "arivederči" p. Matoviča.
Odíde Pellegrini sám alebo ho Fico vyhodí?
Ak, to nie je dobre pripravený reklamný ťah, tak Pelle si počká na "dôstojné", poručenie sa...
A "fajka mieru" by nepomohla?!
Premiér Matovič urobil "podvod na voličov".
Pri prepuknutí COVID 19 sa vláda uzniesla, že iba počas pandémie KORONA budú obchody v nedeľu uzatvorené iba dočasne.
Teraz už vraj trvalé?!
Predseda najsilnejšej opozičnej strany, Róbert Fico si obrazne povedané vychoval liberálneho hada na hrudi.
Pellegrini už otvorene žiada „Ficovu hlavu“. Kým Fico chce viesť stranu čím viac doľava a konzervatívne, Pellegrini otvorene hovorí, že chce stranu pretvoriť na „modernú európsku sociálnu demokraciu".
V preklade to znamená, že ju chce zmeniť na slniečkarsko – liberálnu stranu západného typu. Existujú však špekulácie, že Pellegrini len hľadá zámienku na odchod zo SMERu a založenie novej strany.
Jediný a "jedinečný" p. Matovič iba "ON" je úžasný "magor"?!
A ten "NOVÝ" SMER - SD "ZODPOVEDNÁ ZMENA" kde je, kde sa stratil?
Alebo to pred voľbami bola fatamorgána, oblbovanie - "oblizovanie", voličov?!
Škoda, že štat nemá väčšiu kontrolu nad stomatológiou.
Zubári sú žiaľ zlodejina. Zväčšia sú drahí a nekvalitní!
p. Repa tu nejde o to, či nedele budú bez teplých rožkov. Ale o racionálnosť s ekonomického a pracovného významu, zmysluplnej efektivity a rozumného riešenia.
Preto treba nedeľný predaj obnoviť, zachovať a nezrušiť.
A hlavne, vláda nech pracuje v prospech občanov a nevymýšľa nezmysli.
Pellegrini odmieta snahy umlčať kritické hlasy v Smere.
A kto p. Pelle umlčal poslanca Podmanického?
Vzbura v Smere proti Ficovi. Rodáci sa postavili za Pellegriniho.
Threemu iba s Kočnerom?
Chcem, aby si ľudia urobili vlastný názor.
Matovič: So Sulíkom sme kamaráti, ale s vládou to už bolo na hrane.
„Každý si môže spočítať, že treba dodržiavať pravidlá hry a bolo potrebné takto nastaviť mantinely. Ešte chvíľku a boli by sme traja“ ...
Apropo: a s vládou to už nie je na hrane?
Šafranko: "On" je "jedinečný" a nezmení sa.
Fico o Matovičovi: premiér je blázon, hovorme to od teraz všetci - otvorené a nahlas!
Otváranie hraníc je šaskárna. Do 26.06.2020 vláda predĺžila uzatvorenie hraníc.
A táraniny, že s Českou republikou sme "bratské národy" je blud a vymývanie mozgov.
Odporúčame