Zmatkovič "(ne)jedinečné" a fatálne zlyhal. To najhoršie nás ešte len čaká...
Zmatkovič "(ne)jedinečné" a fatálne zlyhal. To najhoršie nás ešte len čaká...
Nedeľný predaj obnoviť, zachovať a nezrušiť. A hlavne, vláda nech pracuje v prospech občanov a nevymýšľa nezmysli.
...a tiež pohrozil odchodom z vlády.
Nemusí, komisii je už dosť. Ale, Zmatkoviča je akosi "veľa"?!
Pellegrini "balamutí" národ. Jediné o čo mu ide je, osobné ambície a rozklad strany SMER.
Nedeľný predaj obnoviť, zachovať a nezrušiť. A hlavne, vláda nech pracuje v prospech občanov a nevymýšľa nezmysli.
To, že sa Zmatkovič nezmení je pravda. Ak je "jedinečný", tak jediné vo význame slova - "CVOK".
Posledná kvapka: vláda dnes predĺžila uzatvorenie hraníc až do 26.06.2020!
Česko a Rakúsko oslovili Slovensko, aby boli hranice plne otvorené k 15. júnu.
Korčokovi sa nepáči debata o vytváraní minischengenov.
Vláda si z nás robí zrejme bláznov?!
Posledná kvapka: vláda dnes predĺžila uzatvorenie hraníc až do 26.06.2020!
Česko a Rakúsko oslovili Slovensko, aby boli hranice plne otvorené k 15. júnu.
Korčokovi sa nepáči debata o vytváraní minischengenov.
No neviem, či skôr neskončí ako premiér p. Matovič?
Smer sa konzervatívcov radšej zbaví.
A koho sa ešte SMER nezbavil?
Aj LGBTI komunita má mať právny štandard.
A to pri vyšinutom Zmetkovičovi nie je iba blúznenie?!
Threeme s Kočnerom vyzerá ako abstraktný, "vykonštruovaný" seriál, so slabými hercami. Obludárium!
Možno Baránik nemá žiaden rozkol s Kolikovou a čo p. Matovič?
Tak obchody v nedeľu sú už po "ne-prevrate" otvorené viac ako 20 rokov. Počas vypuknutí "pandémie" COVID 19 /na zákernú chrípku sa toto nedialo/ sa povedalo, "že dočasné je potrebné obchody zavrieť i v nedeľu!/ , odrazu už natrvalo?
Čudujem sa obchodníkom, že im to nevadí? A čo majú povedať profesie ako sú, zdravotníctvo, polícia, železničiari, hasiči atď. Tí tiež majú požadovať v nedeľu voľno?
"Gate dolu a držať hubu" - ale všetci. Aspoň tak to vyzerá s touto vládou, ak to zoberieme s jej nariadeniami, zákazmi a vládnutí... No neviem, či nám obrazne povedané, ešte gate zostanú?!
Som nevedel, že Zmatkovič má kamarátov? Možno dovtedy kým ich dobré neponíži, prípadné nenahrá a nedá štipľaví status na FB.
Keď môže do rómskych osád chodiť "ochranca a táraj" Zmatkovič, tak Česko sa Slovenských rómov nemusia obávať s COVID 19 . Ledaže sú rasisti a pod touto zámienkou hranice nebudú chcieť otvoriť?!
Odporúčame