zle sa mi dýcha s rúškom. A nemusia ma vodiť. Ale vadis si dobrej humorista.
mozogan: mozog využívaj na niečo konštruktívne. Tvoje myslenie je nepozitívne zistenie.
p. Pellegrini a Vaša strana SMER - SD je najpomalejšia v "smere do zabudnutia", najzložitejšia so šéfom" hranolom a Pentou a najslabšia čo sa týka dôvery.
Česť súdruhovia.
Nie je rozhodujúce koho volil. Teraz je pri moci p. Matovič, tak nech maká... A nevenuje sa tlačovkám vlastnému prezentovaniu.
však v marci je premiér od 21.03.2020 čiže 10 dní v tomto mesiaci.
jaso: video je ako satira zaujímavé. Len niečo nadnesené. Ale zasmial som sa.
No neviem p. premiér, či "infikovaný" nie ste sám? V kontexte prezentovania sa...
Ak vláda padne, tak zrejme Vaším pričinením?!
Tých takmer 1 milión ľudí čo Vás volilo, nesúhlasia s Vašou rétorikou a štýlom vládnutia.
A na tento Fond pomoci sa pridá aj stále nespokojná a kritizujúca SMER údajne "Sociálne demokratická" strana?
1 miliarda € čo "nakradli", by dobré padla na pomoc v núdzi.
A 13 dôchodky p. Pelle by Smer tiež mohol uhrádzať.
Treba blokovať Svedellif, dogololiq, Pedro a. i. to sú "nenávistní" diskutujúci, klamu a trepú blbosti.
Len neviem prečo stále mení názory. Ešte minuli týždeň sa vyjadroval, že druhá vlna príde v máji.
p. profesor Krčméry odbornosť Vám nespochybňujem.
Neviete kedy zložíme "náhubky" s papule? A prečo herci a umelci dostali výnimku?
Šulík už položil jednu vládu a úspešne pracuje aj na druhej.
No neviem, či sa o to nepričiní sám premiér Matovič?
A nasadiť tam "teplého" Pelleho, "Žužu" Glváča, Počiatka, Kaliňáka a nového ministra kultúry Blaha, ministra vnútra "mafioza" Kaliňáka. A s Čistého dňa Richtera https://domov.sme.sk/c/20643778/kondomy-vo-v…
Otvoria sa po pandémii opäť obchody aj v nedeľu? Ak sa tým myslí po Korona, tak to môže trvať aj niekoľko rokov?
S ekonomického hľadiska by obchody v nedeľu by mali čím skôr otvorené - najlepšie už tento týždeň. Výhovorky obchodníkov, že v nedeľu musia obchody dezinfikovať je iba blamáž. Nič také veľká časť obchodov nerobila.
A to, že predavačky chcú byť v nedeľu so svojou rodinou je pekné a čo majú potom povedať autobusári, železničiari, policajti, zdravotníci a iné profesie?
V ČR obchody sú aj počas pandémie otvorené aj v nedeľu.
a... Povinné nosenie rúšok vonku skončí už 25. mája 2020, rozhodla dnes vláda ČR.
p. Fico je akosi ticho k Pellemu sa nevyjadruje. Už je tri kroky v pred a kuje...
Smeru chýba korisť, tak robí všetko preto, aby uchopil "moc" . Politika SMER - SD čím horšie tým lepšie.
Len, aby sme sa k "valom" dostali. A Valdo73 oblizuje čo?
a ešte riaditeľ. No to sú mi veci. A podriadených bude odpočúvať alebo priamo ministra?
A "náhubok" do kedy budeme nosiť p. Matovič?
Herci a ďalší umelci dostali výnimku, nebudú musieť nosiť rúška.
zúfali je tak akurát Valdo73 a možno i niektorí v SMERe.
a ten "primitívny" dokololiq - nám ešte nepublikoval "špiónsky" súhrn zoznamu kto všetko volil p. Matoviča alebo s ním sympatizuje?
Červenohnedí vedia iba šíriť nenávisť a zlo, ale nič dobré nevedia urobiť pre ľudí. Len kydať, rozoštvávať a peniť...
Mne je jedno, či je niekto v strane SMER, OľoNO, alebo ĽSNS to je každého osobná vec. Ak je človekom, a nie je tupec?!
Odporúčame