čo to tu vypisujete? ved sú to obyčajní príživníci- či?
čo to tu vypisujete? ved sú to obyčajní príživníci- či?
dobre si opísal seba a svoju rodinu- ktorú aj tak lutujem že musia s tebou žiť
najviac postihnutý si tu ty sklerotik- ked si ešte vôbec pamätáš o čom je reč
ten kaderník sa predsa všetkému rozumie- a najlepšie rozpadu vlády
a to hovorí bonzák senožer
patrí k 16:05 a vlastne furt
senožer valdis ani nevie o čom je reč- on to pri válove nesleduje- to on len tak prežúva a tára
to by si od sklerotika senožera veľa chcel :-)
no a? o kom je reč?
nič sa nebúra- doplácame
ale čo zbrojársky business?
to píšeš o tých čo niečo vykazujú- ale čo tí čo "nezarábajú" roky nič? Kolko mám dať do rpíjmu a kolko do výdaja aby som nič neplatil?!
alebo robia na čierno, platia na ruku, živia šedú ekonomiku, optimalizujú......... a neplatia nič
:-)) kým nepríde kríza, choroba....... a potom fnukanie a plač- štát - davaj!!
už je konečne dokončená?
nemusí byť vo sviatok volno
+++++ :-)
Odporúčame