a nič holé? je to možné??
a nič holé? je to možné??
tento moderátor má aj niekedy pravdu- no tie jeho uvádzacie monology- otras. keby to mna mal tak uvádzať- tak sa nanho vykašlem a ani tam vôbec nejdem. ako nejaký staroveký inkvizítor. otras!
tešme sa- vláda skončí a prídu druhí- lepší, múdrejší- matelko, nad, kaderník, mončiči, rozvedený predseda.......
super!!
ludia- nemáte čo robiť? niečo zmysluplné a nielen sledovať kde aké čudá na nete?
to on nevie- len tak tára
vláda sa rozpadne a niektorí pôjdu do p....zabudnutia- najmä sns
to je- dobrovolné?
zbytočne ti ich hádže
elauta im neprekážajú? a prečo na nich uvalili obrovské clá??
ale nie v eu
ty zložitý to máš ťažké - dodnes majú migy- funkčné v zahraničí, no naši neschopáci ich radšej dali preč a ostali sme bezbranní
Odporúčame