komu nie je dané zhora v apatieke nekúpi
komu nie je dané zhora v apatieke nekúpi
no tu pý senožer má neschopné deti ktoré sa nevedia o seba postarať a musí im platiť zo svojho štb-áckeho dôchodku. chudák
máš pravdu ale- už pred pár rokmi aj tu v diskusiách sa vyzývali ludia- nerobte za drobáky, pýtajte peniaze- a je to tu. a svetové ceny energií- včera som počul podnikatelov- je to ťažké ked v nemecku majú lacnejšie energie ako my!
ty máš skvelý prehrad- sklerotický senožer :-)
ale to si dobre trafil ++++++++++++++
ešte by to chcelo si zvyknúť na západne platy(podnikatelia) pre zamestnancov
ale to je pravda- načo je plno manikury, pedikury, kaderníci, rybky ožieračky, aj servisy- výmena kolies.............?? veľa sa dá urobiť doma. len sa nechce
ked vtáčka lapajú...... o tom všetkom mali rozmýšlať vopred
blavácka elita
netáraj- to je o EU
ešte že v tej slávnej EU sa také niečo nedeje- sarkozy, komisár, kohl ...............
kecá, kydá a zveličuje
chceš ich nejako obhájiť? slabota!
5 porcií? to je kolko- 5 kíl? už iné netreba
neschopná polícia?! ani nestrielali?
Odporúčame