+++++ :-)
+++++ :-)
je skoro ako ty. schvaluješ "podnikanie" mnoho rokov v strate? a potom plač nad dôchodkom?
platobní neschopnosť fed. vlády? to je o russku? či o nejakom bangladoži?
pekne si sa opísal dezbo
dedo- zase nechápeš o čom je reč!? odžubávať vedia- pomáhať nebudú? ved na západe majú minimálku často vyššiu ako u nás zárobky v tých svetových západných firmách- pracujúca chudoba
lebofico!!?
dávnejšie jeden povedal- daj 750 € a vybavím ti vodičák. dmešné taxy neviem
a z čoho bude žiť- teda nie on- on je za vodou- ale ukrajina!
a do číny, indie, azie................ sa môže? počul vôbec o nich- či nanho kašlú a nepočúvajú ho ako EU?
zlatá ukrajina- 70 € dôchodok!?
on nie je už teraz
++++++++
ale je smutné ked sa orbán nedočká pomoci v eubruseli ale tam
tomu sa hovorí- vydieranie
tak škaredo o emerike?!
ved tomu sa hovorí slobodný trh- či?
odesa je dobrý príkla- ako tam pálili a zabíjali ženy a deti! trapko
ved oni ten donbas aj sami rozbíjajú
Odporúčame