ved robia iné, inak......
ved robia iné, inak......
a mna pobaví ako to tvrdia opoziční voliči a ako to tvrdia aj o mladých, deťoch, no seniori sú pre nich paraziti
demokraciu a mier
tak rád tu vypisuješ dlhočizné články- daj aj niečo o korupcii na UA. či niet čo?
donald riadi svet, a lajnová EU?!
on nepapá - je je tak bl.ý
ako sa máš zalezený kdesi v emerickej ....?
opýta sa šimečku st.
to je ten ?vyvolený" národ?!
ved to je jasné- nikto nič nevie- len elita- herci- sa rozumejú do všetkého
bratislava- či vychodnare(v blave)?
asi to prehnala- s drogami
+++++++
ktoré to sú? prečo ich občania nechcú?
tak sa to blíži aj k nám- mladí nechcú deti- starosť, radšej psíkov, mačičky, zajačikov.....
Odporúčame