:-) ty si progresívny debokrat
:-) ty si progresívny debokrat
:-) srandista- kde žiješ? v osade? vodovody, el. siete, plynovody, ropovody, cesty, priehrady, nemocnice, fabriky, kult. domy, školy, atomky............................................ .................................................. ... a tí demokrati to za 35 rokov nevedeli ani udržiavať
tí dôchodcovia celý aktívny život platili dôchodcom
ma lepšie výkony(ako kde), no je nespolahlivý a nechce sa mu makať
mladí to všetko vedia- len sa im nič nechce- ešte tak cestovať a žurovať
bezbunkovec- zaujímaj sa aj trochu o okolie- rozšír si obzor a nežer len to seno čo ti núkajú progresívci
podal si TO? či len tak táraš?
starý lekár by asi zomrel od hladu ak by niečo nejedol počas letu. starí chorí ludia by už mali sedieť doma alebo lietať len krátke trasy
a čo taký prezidenti, premieri francuzska, nemecka, talianska, juesej............ tam je to všetko super?
tak si prečítaj tvoje výpotky čo tu dávaš
ešte dobre že tvoje kecy nie sú pre nikoho zaujímavé a dôležité
:-) ked je prvý mončičák tak je to v poho
v siedmom nebi skrachované existencie
mohol by aspon niektoré
poznáš nejakého živnostníka čo dáva bločik?
tam si len ty- a pár tvojich kolegov
a vieme aj kolko odvodov platia resp. budú platiť nadnárodné firmy ktoré majú robotizované linky kde ludí netreba už teraz a kolko o 70 rokov? vysoká produktivita žiadne mzdy
furt to tu spomínate- na Slovensku je cca 80 soc. dávok- a oni ich poberajú všetky. normálny občania o nich ani nevedia. ale tu ide aj o peniaze pre nich na výkup pozemkov, na budovanie inž. sieti na čiernych pozemkoch, výstavbu ciest tam, vodovodov...., o výstavbu bytov, domov pre nich(a tie sú o 2,3 roky vybývané)....................................... .......
Odporúčame