ohajuješ aj mučenie?
ohajuješ aj mučenie?
asi si nevidel všetky testy čínskych aut- a výborné výsledky
nikdy som nechcel dáciu, no neviem či by som radšej nebral modernú dáciu ako zastaralú vitaru
presne ako u nás- po mikim, po fernetke, po matelkovi- furt trebalo konsolidovať
p.primátor kežmarku- hladajú vás občania! a vy s PS
ty už predsa dávno bojuješ na bojisku! či to len tak trepeš za Pc?
kde máš- zbrane?
za prvé- zle! nepočul si vyjadrenia výrobcov ako nariadenia EU na povinnú výbavu aut enormne zvyšujú ceny a dalšie nariadenia - napr. zdražovanie materiálov, energií..... pre sankcie na rusko?
jeden spoluobyvateľ už pred rokmi povedal- dám 750 € a mám vodičák.
máš(a aj ten nad tebou) veľmi zlých rodičov- vychovali ťa- zle- a ešte im závidíš
ked budú mať clo 110 %
je potrebná konsolidácia!! len kto a ako ju urobí?? vyspelá záp. demokracia!?
len ten "svet" mlčal aj pred SVO a nevidel čo sa deje na UA
Odporúčame