chodec stojí pri prechode a rozpráva sa, potom si spomenie a vkročí na chodník! mladý ide po chodníku, ani sa neobzrie a vkročí na prechod........................................... . a čo má robiť chudák vodič? stáť a čakať
chodec stojí pri prechode a rozpráva sa, potom si spomenie a vkročí na chodník! mladý ide po chodníku, ani sa neobzrie a vkročí na prechod........................................... . a čo má robiť chudák vodič? stáť a čakať
a ako to chceš riešiť? pochvalou?
asi nie si bohvieaký IT.
kapitán danko
bojíš sa že ti zhorí potrava senožer?
ako vieš kde sa nachádzam- senožer? nie každý musí mať dozor ako nesvojprávny senožer valdis
a ty senožer si tu odkial spadol- z marsu?
včera mudrc Zala tvrdil, že to tak vôbec nieje a Francuzsko aj únia sú v poho a sú ne tom lepšie ako kedykolvek predtým
a čo? pozrú sa na to
čo sú to za prepytujem- podnikatelia- ked sú roky v strate, neplatia dane, no majú byty, domy, búraky, dovolenky. A pri odchode do dôchodku nadávajú na štát pre mizerný dôchodok?!
biedne Slovensko!! kde pozrieš- tam kšefty, korupcia, úplatky........ ale tak je to asi na celom svete- demokracia
netreba vyrábať, pestovať- kúpime, dovezieme!!! toť slávny výrok mikiho
štátu nič!!!
:-)) ++++
ty si hlavne b.b!
ked budú slováci/ky zarábať aspon 3, 4x viac(ako v rakúsku) možno bude mať každý na Slovensku svoju rakúšanku. sci-fi :-)
je zle ked veľa píšuci novinár nechápe rozdiel medzi vojenskou pomocou - dodávkou zbraní- najlepšie darovaním- a dodávkou zdr. materiálu, odmínovačky......
ved si chcel stíhačky- a aké mali vziať- ruské?
ale ty si...
Odporúčame