verím vodíku- a pomaly sa to(možno) rozbieha
verím vodíku- a pomaly sa to(možno) rozbieha
bola teraz cez víkend mladá rodinka na Lomničáku- cca 500 €. super
je na zamyslenie že pre vojnu na UA sa zabudlo nielen na covid ale aj na ekologiu a je zdravšie(a lacnejšie)
voziť napr. plyn spoza velkej mláky ako ho dopravovať rúrami
+++++++
a čo by konz.katolik urobil alebo neurobil je potrebné sa pýtať predsedov KDH Hlinu, Majerského! To sú predsa katolícke vzory
ten starý pán a mladý tatko si ale už nepamatá že prečo
skoro ako usa a izrael
a čo ked dovtedy skončí vojna? nebude UA potrebovať lacnejší plyn z ruska a prachy za jeho dopravu? či to bude navždy financovať UE(a teda aj my)?
chystá sa druhá Gaza??! zrovnanie zo zemou??! to je tá "demokracia"??! a svet mlčí??!
je tu- kus hoväd.zieho
to má vplyv na kus hovädzieho
nie- nikdy. On má na to štempel!
aj briti chcú problémy?!
:-)) daj sa liečiť kým je čas(ale už je neskoro)
+++++++++
A? nikto nič??
netáraj- nie každý sa priživoval ako ty
ako povedal Uhrík v Bruseli- mám dojem že som v parlamente UA a nie EU!
Odporúčame