a nemáš náhodou kohúta ktorý ich ráno otravuje?
a nemáš náhodou kohúta ktorý ich ráno otravuje?
ja som slovák a jazdím po Slovensku- a asi aj väčšina slovákov
zabudol si na jazdu na elektrinu
nehanbíš sa?
a kolko to stojí!!
A potom aj naši štátni pohlavári si chcú zarobiť pekné peniaze
kde to tak funguje? ved ked mamička nechce, nevie sa o deti postarať nech ich nechá oteckovi- staraj sa!!
sankcie a EU dodrbali trh a teraz sa čudujete?
ako sa potom majú presadiť ku väčšine? dotáciami(pre bohatých)?
nie je Spring presne to po čom tu stále voláš? malé, lacné.....
toľko obhajuješ japoncov- čítal si najnovšie informácie o velkej poruchovosti Toyoty?
nový? to je kolko dnoví?
už sa za teba nehanbí len tvoja rodina- ale už aj ty sám! konečne!
Odporúčame