no ak to bude takto fungovať tak to nie je tanker ale- Titanic! počúval som nejaké testéra aut a ten hovoril- vo výrobe v EU to funguje tak- zistili že je potrebné jednu šrubku posunúť o 2 cm lebo to prekážalo- niečomu- riešili to pol roka. V číne to bolo o mesiac zmenené!


