+++++++++
ale to bol protest proti vláde :-))
+++++++++
ale to bol protest proti vláde :-))
no napr. v dostupnosti autom a autobusom je dosť rozdiel- Istriria a č.hora
:-) ozýva sa blázon :-))
no ked som si prepočítal cenu- tak nič moc lacné!
tebe pravda nevonia!
zato tebe nepomôže nič- slama u kravina
+++++++
rodila obdobne? :-)
máš pravdu- ešte že ten ficko rozkazuje záp. firmám ako ťa majú platiť
a remišbaba svetre
takých a podobných- tu kábel, tam kábel- je veľa :-))
konečne! aspon tolko ako v domácej krajine firmy- a prídu aj zo zahraničia. A ked to dopadne zle a firma padne- tak žiadať obrovské odstupné- ako doma- aj 400 000
ty si si nedal prezývku- ty si sa výstižne charakterizoval
a to nie je ryba- to je kus(celý) hovädzieho
kto už podporuje a další sa chystajú podporovať vojnového zločinca pri genocíde a agresii voči okolitým štátom?? madarsko??
som za železnice, no je ťažké ťažkopádnemu kolosu konkurovať pohyblivým kamionom ktoré zájdu kde je potrebné- pri nakládke aj vykládke.
a Ferenčák?
a riadiacich odborárov netreba zrušiť?
redaktorka by sa mala ísť pozrieť do Tatier- kolko je tam ludí a národností
Odporúčame