klobuk dole pre agresorom? kde sa ešte chceš vopchať?
klobuk dole pre agresorom? kde sa ešte chceš vopchať?
:-)) si normálny? zabudol si kto je tu agesor?
volí ho vačšina- už 5x
taký spolok rozdielných štátov- ekonomicky, ideologicky...... nemôže fungovať tak že vačší bude o menších rozhodovať svojvolne
+++
nič- je to hlu..k!
to má od prirodzenie
:-) to bolo už dávno predtým
vieš sa trochu zorientovať v zemepise? kde máme najbližšie ku plynu? kde dostaneme za prepravu?
:-)) že Kremel! kto uvalil na koho sankcie? :-))
nemá STK? táraš!
a ty svojmu lekárovi
pozri si Dom odborov na Donbase
pekné že si sebakritický +
vždy tu vychvalujete rôzne zahraničie. a videl si reakcie občanov- napr. česka? pozri si niekedy diskusie na čt- je to tam veľmi podobné ako u nás!
čo si to ten irán dovoluje? mal sa nechať zrovnať zo zemou bez odporu!
Odporúčame