takže suverenita je so všetkým súhlasiť a niekam sa strkať!?
takže suverenita je so všetkým súhlasiť a niekam sa strkať!?
a ešte poprosím graf zárobkov aby sme boli v obraze!!
minule dávali na čt diskusiu o elektrine a hovorili o tom že nejaký šef dostal odmenu 55 mil. kč. A nejaký jeho zástupca povedal- no šef nemeckej elektr. dostáva rádovo viac! no je vlastne chudák. No oponenti vysvetlili- štát to nechal tak, elektrárne majú obrovský zisk- tak dostal obrovské odmeny. no chudáci občania mu to splácajú. A jeden z divákov povedal- v nemecku platím za el. v dome 110 € čo je cca 2800 kč a v čechách za podobný 5000 kč, no tam zarobím 3000€ a tu 1500€
a možno by im stačili svetové platy.
všetko chceme ale nie u nás- niekde inde
hovorí odborník volodaaaaaaaaaaaaa
sankcie!!!!!!!!!!!!!!?
načo poslanci- 2 schôdze za 9 mesiacov? vyhodené miliony!!
myslíš napr. Ola-j-no? akých ludí mali dať?
senožer valdis
sluboval to ešte miki
ale teraz sa možno narodia
mier môže byť, no kto tam zlikviduje korupciu ktorá je prežratá celou UA?
:-)) ktorých? fígel a spol?
a kolko postavili modrí teplí demokrati?
mali resp. mohli niečo vybudovať aj modrí demokrati
tí zastavili všetko- dialnice, nemocnice, at. elektrárne.............
Odporúčame