popapletenec- sú prví v rebríčku- nevieš?
popapletenec- sú prví v rebríčku- nevieš?
ja odpadnem- Dáčia na čele!? :-))
a teraz nakupujú- resp. dostávajú ten hnusný plyn z okolitých štátov- a neplatia a nedostávajú za prepravu
to je ten hnusný ruský 3x prevekslovaný a predražený??
počul si niečo o zemepisnej polohe, o pozemných rúrach, o cenách, o zmluvách, o zvýšení dovozu ruského skvap. plynu............................??
dávať dotácie a budovať mariče!!
aj tak to bude hnusný ruský- len prekšeftovaný a predražený
prečo neuzavrela novú zmluvu- no my a j kdekto jej musí dodávať hnusný ruský plyn? A peniaze jej netreba?!
a čo palestínci- nie sú ludia?
ty schvaluješ zabíjanie menšín? si vadný!!
polnohospodári tvrdia niečo iné
no ak niekto má príbuzných v Gaze a vidí čo sa tam deje, tak iste mu môžu aj rupnúť nervy
možno aj obyčajný čítač správ
pozri sa občas po Slovensku
A? dôchodcu, ktorý si to vybudoval pod most a dom dať mladému, ktorému sa ani nechce st. rodičom a rodičom pomáhať?
počul si niečo o výstavbe dialnic, nemocníc??
lebo je HLUPák
Odporúčame