+++++
kto dnes bude niečo opravovať? neoplatí sa- či jednoduché veci, či zložitejšie. vyhodiť kúpiť nové
+++++
kto dnes bude niečo opravovať? neoplatí sa- či jednoduché veci, či zložitejšie. vyhodiť kúpiť nové
:-)) nevadí že ti se..oné na hlavu- otvor ústa!
ešte dobre že miki, mikloš, porisko........vybudovali tisíce bytov pre chudobných slovákov!!
nepletieš trošku? aj dnes sa predávajú tie byty čo sa mali dávno rozpadnuť za drahé peniaze, ešte dnes slúžia cesty mosty aj po 50, 60 rokoch a nové niet! atd atd
dajte to ešte aspon 5x!
A ako majú potom slováci žiť na urovni- ceny bytov, energii........svetové, platy 1/4-tinové
a opäť chyba- má byť- 999!
a vedla píšu aké je tam všetko drahé že ani nemci sa tam nehrnú!
ale má hokejový um- rozum
a kto vo "vyspelom" svete ho má??
:-))))))) no čo si to niekto dovoluje? zabiť nadludí! a desať tisíce zabitých žien e detí v gaze je nič!! niečo podobné ako emerikánci
vybafkanú maš hlavu
nemohla- niektorí by stratili reč
ešte si "doma"? ešte si neodišiel?
takže matelkové atomofky, MOM-ky, podpora príž..níckych spoluobčanov.............boli super!!? a to nehovorím o šikanovaní občanov, nadávaní do opíc a dezolátov, mariena- ukradla si to! richard- ber lopatu a chod pochovávať............!!!
akosi som sa minule netrafil- písal som o 999!
raz v EU, raz v NATO!! takže nie len v skorumpovanom Slovensku?
z lašaka filozof? nebude zo psa slanina
ozval sa troll odborník
Odporúčame