alebo niekde v dupe
alebo niekde v dupe
natvrdlý poslanec nech sa venuje hlavne českým úplatným politikom
tá tomu bud nerozumie alebo len tak tára
že stretávaš pracujúcich romov neznamená, že nie sú na podpore
to je fakt o vyspelom taliansku? ja že o Slovensku
iného ako slováka si nikde nespomenul
to ani nepotrebujú- sú pekne niekam zalezení
VW vie, Stelantis vie- ale žial až o 2,3 roky. No teraz su v koncoch. Zaspali dobu a terazky krachujú! tak im dáme miliardové podpory
prečo? nepáči sa ti inakosť?
bednu na krku miesto lopty používaš evidente ty
videl si foto?
na zdravieee!
babka mu ale dala resp. nechcela dať!
Ako to tu vlastne funguje(nefunguje)- opýtate sa starostu- kto to môže zmeniť, kto o tom rozhoduje resp. rozhodol? Starosta odpovie- to ja nie - to zastupiteľstvo!! Opýtate sa poslanca- to kto o tom rozhoduje? To ja nie- to starosta!!
A tak to tu funguje resp. nefunguje! Nikto nemá zodpovednosť- a ešte ak sa dá- to ja nie, to predchádzajúci starosta, zastupitelstvo!!! Kedy bude funkčný zákon o hmotnej zodpovednosti? Na svätého dinda, čo nebude nikda!!
zonácia má byť už 20 rokov, takto nebude nikdy
Odporúčame