a skús mi vysvetliť čo má vláda spoločné s rozhodnutím o reštrukturalizácii akejkoľvek firmy.. tie pravidlá fungovli aj za modrých vlád a vtedy ti to nevadilo.. pozri si koľko firiem prešlo u nás povolenou reštrukturalizáciou.. a zrazu ak ide o širokých novozélandanov ti to vadí.. ved to nie je ani prvá ani posledná forma čo požiadala o reštrukturalizáciu.. a vieš že na medzinárodnej úrovni exituje parížsky klub veriteľov?? napríklad?? poľsko keď škrtlo štyri nuly zo svojho zlotého tam odložilo všetky voje dlhy.. a čo?? nič.. mne sa to tiež nepáči.. ale je to normálny spôsob fungovania svetovej ekonomiky.. tej slovenskej nevynímajúc.. smer pred pol rokom prehlásil, že zmení platenie DPH až za faktúry ktoré dostal podnikateľ za svoj tovar či službu preplatené... super nie?? prvý krok.. prečo to neurobila ani jediná z modrých vlád??mali k dispozícii zatiaľ TRI volebné obdobia.. to ež si ich skrátili si vymysleli oni.. nik iný.. prečo ten krok teda neurobili oni??

