toľko krát si použil slovo troll že si sa ním stal priamo v blogu.. cítiť z teba nadradenosť, netuším z akej životnej skúsenosti vychádza.. v podstate tu vidím kopu textu a žiadnu myšlienku.. len snáď jedinú .. kto s tebou nesúhlasí je troll. a chudák pchajúci sa do zadku niekomu čo momentálne vedie tento pakistan.... kde berieš tú istotu, že tí čo sú v opozícii to neviedli rovnako?? ja žiaden podstatný rozdiel nevidím.. všatci hrabú pre seba a rozdávajú svojim.. nikto za 25 rokov od revolúcie nebol iný.. ani jediný politický subjekt to nerobiol inak.. v opozícii zjedol všetku múdrosť sveta a pri moci robil to isté čo jeho predchodcovia.. a ty si sa pasoval za jediného správneho .. pripomína mi to tak trošku despotizmus.. ak by si mal tú moc.. tak by si to všetkým ukázal.. dobré.. nie?? a ostatných ponižuješ a nadávaš im.. hlavné kritérium pravdy pre teba je súhlas s tebou.. myslím že trošku málo..

