a aby si nemusel hľadať svoje mylné tvrdenie.. tak to je táto veta na ktorú som reagoval.. "Ak si pamätáte, tá súťaž bola premiérovo pridelená Považskej Bystrici,"..... to ma zvádzalo k myšlienke, že si tam pracoval ako člen už v roku 1977.. len ten počaro tým bol na šesť dňovej až v roku 1991.. tak som sa spýtal.. a som zrazu vrahom tvojho ega.. nedá mi odcitovať.. " ak by niektorí ľudia spadli z výšky svojho ega na výšku svojho charakteru, mohli by sa zabiť ( mohli by si veľmi ublížiť.. je iná verzia.. vyber si)...

