Res publica
daj nejakeho politika, ktory bol neuspesny vo svojom civilnom zamestnani .. si napísal ty. tak som ti dal.. politikov, ktorí NIJAKO nevynikali v svojich zamestnaniach.. a nahrabali si bohatstvo až v politike.. veď mečiar.. podnikový právnik v skloobale nemšová.. to bola riadna štartovacia strela n aministra vnútra.. ktorého robil tesne po prevrate..:) a pokračujem.. dzurinda ekonomický analytik v dopravnom výskumáku v žiline.. no úspech že?.. Hrušovský.. vedúci právneho oddelenia v spotrebnom družstve JEDNOTA.. terajší COOP.. terno a úspech.. ideme ďalej?? FIgeľ- ZPA prešov vývojový pracovník.. potom hned podpredseda KDH a už sa valil do zahraničia na kurzy.. a ku korytám.. a toto sú naši prední politici, čo zbohatli až pri korytách moci.. a nie zo svojej práce v oboroch kde sa niečo vyučili.. stačí?? či nie?? nemaľuj si ich na ružovo.. neboli NIKÝM, pokiaľ neprišli k politickým korytám..