O kauze Čentéš sa rozhodlo na ÚS už v roku 1993.
lucky.. lucky.. ano vyjadril sa uplne jasne.. a potvrdil to čo vyniesol v 1993 om.. že prezident môže nevymenovať.. len dodal ešte .. že musí uviesť nejaký relevantný dôvod.. a tým môže byť čokoľvek.. :) takže?? opozičníci.. oni to vedia.. ale budú si škrabať bebi.. aby mohli ukazovať ako ich bolí.. namiesto toho aby si to nechali zahojiť a šli ďalej.. prečo?? lebo nemáme tému , ktorou by sme oslovili voličov.. lebo ak nebude toto.. ako budeme ukazovať na zlého fica?? som napísal.. byť proti sa nevypláca.. čo tak raz už konečne byť ZA NIEČO? čo si nenašiel?? ved som dal priame citáty z ústavy oboch článkov, na základe ktorých sa rozhodol kováč nevymenovávať..aj citát rozhodnutia US ,ktorý ho v tom podporil.. a je úplne jedno že je rozhodnutie o možnosti neodvolať.. ale to je v článku a kováč aj tak postupoval. a nik to nenapadol, že je to v nesúlade s ústavou.. nebolo to vtedy.. prečo by to malo byť porušením ústavy teraz?? nevymenovanie?? V čom jednofarebne? mne j e to ukradnute