nedá sa uveriť, že boh je taký nespravodlivý, aby sa zjavil jedinému národu a ten si vyvolil.., hoci stvoril celé ľudstvo.. takí indiáni v amazonii dodnes ani len netušia, čo je za ich pralesom.. nieto ešte niečo o židoch a ich bohu.. vy si ozaj myslíte, že boj je taký vyberavý a zároveň nespravodlivý?? len preto, ž eto tak žida napísali v biblii?? ano?? a čo Eskimáci, ázijčania indiáni a všetci v afrike?? čo o tom bohu nepočuli až do kolonizovania svojich území kresťanskou europou?? takto vyzerá spravodlivosť?? no nie som si istý..


