unia je o dávaní a braní zo spoločného.. taký socializmus v kapitalistickom pozadí.. je to postupné prepracovávanie sa k spoločným hodnotám.. všetci čo tu nadávajú ,, že sa musíme podieľať na záchranných balíkoch( onmoho menej ako bohaté štáty únie) by sa mali zamyslieť, ked im z eurofondov opravia školu či cestu.. lebo stále viac berieme ako dostávame.. a ešte dlho to tak bude.. takže.. ak sme vošli do spolku. tak musíme akceptovať nielen podiel na BRANÍ ale aj na DÁVANÍ.. a stále sme v PLUSE.. nech autorka blogu kvičí akokoľvek hlasno.. škoda že je úplne jednostranná.. ak by sedela vo vláde určite by to videla inak.. ale takto?? len hlasno krič.. prečo si nekričala , keď tvoj šef huntoval čo sa dalo?? vtedy ťa akosi počuť nebolo.. rozdeliť.. spojiť.. rozdeliť.. zlá taktika národniarov.. škoda.. že sú taký sebecký .. mohli byť väčšou silou na politickej mape slovenska... dávať je rovnaká výsada ako BRAŤ.. si zapamätaj.. ďakujem za pozornosť..


