odpovedz prosím. či si pochopil čo je príčina a čo následok.. lebo ano .. pravdu máš v tom.. že vždy prejavom krízy je veľký nepredajný počet produktov.. ale.. tie nemusia byť VŽDY príčinou krízy.. ale jedným z prvých jej prejavov... ty si jednoducho zamieňaš príčinu s následkom.. v praveku kapitalizmu bola nadvýroba príčinou.. ale teraz??? je príčin viac a tie rastúce zásoby.. sú nei z nadvýroby.. ale zo zastvaenia finančných tokov.. zo straty dôvery .... a sú ako NÁSLEDOK NIEČOHO:: čo to spustilo.. čo tú krízu vyvolalo.. rozhodne krízu v 2008 nevyvolala nadvýroba.. ved to už pochop.. ak nechceš chápať základné veci.. ako chceš proti kríze bojovať?? ked nechceš prijať zmenu spúšťačov krízy??? krízu môžu spustiť úplne iné veci ako nadvýroba.. príkladov je veľa.. pri poslednej veľkej kríze ju nespustil NADBYTOK BYTOV.. to bol dôsledok spustenia krízy.. ktorá začala zlou politikou vlády a bánk pri úverovaní výstavby bývania..


