to je skpsenosť slovenskej politiky.. dzurinda nebol nikdy za niečo.. ale vždy len proti.. mečiarovi.. či ficovi.. a div sa svete.. ani jediné voľby nikdy nevyhral.. prečo?? no lebo nebol za niečo.. ale len a len proti.. ak chceš vyhrať ..tak musíš byť za NIEČO prečo 99% nesupela absolutne,? pre anti kampaň.. preto že BOLA PROTI VĚTKÝM a všetkému.. touž tak chodí.. byť proti sa nikomu na slovensku nevyplatilo.. ak chcú aj komunisti uspieť.. musia byť ZA niečo a nie proti niečomu či niekomu..


