A ty??
Čím okrem JEDU liečiš, Štrkáč.
Veeeľmi ty dobre vieš, že pán doktor v Arche nepôsobil.
On má za sebou vyliečených a zachránených ľudí.
A ty???
Ty choď dobrovoľníčiť na JIS, tam ukoj svoju nenávisť pohľadom na dusiacich sa ľudí, ktorí MOHLI ŽIŤ, keby dostali lacný a účinný liek, celú liečbu podľa protokolu.
Ktorá mimochodom nestojí ani toľko, koľko stojí NEÚČINNÝ REMDESIVIR.
Karma je zdarma. Musím tíšiť svoje ego. Preto len toľko.
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/remd…
Zaujímavé. Pri Remdesivire čušíš ako voš.
Prečo?

